Domy, rodinné domy na prodej, Sokolov

Změnit zadání Počet inzerátů: 39
Prodej rodinného domu, 423 m², Chodov, ul. Nejdecká

Prodej rodinného domu, 423 m², Chodov, ul. Nejdecká

Chodov, Chodov

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům v klidné části Chodova. Nedílnou součástí domu je rovinatý pozemek o celkové výměře 340 m2, na kterém jsou vzrostlé stromy a cihlový přístřešek. Vytápění domu a ohřev vody je zajištěn kotlem na tuhá paliva. V přízemí je kuchyň se starší kuchyňskou linkou, koupelna s wc a obývací pokoj. Po širokých točivých schodech se dostanete do patra a dvou ložnic. Pokud máte chuť rekonstruovat dle vlastní fantazie a toužíte po klidném rodinném životě v domě v blízkosti veškeré občanské vybavenosti neváhejte a domluvte si prohlídku u makléřky ještě dnes! S financováním Vám rádi a zdarma pomůžeme.

1 900 000 Kč

Stav: Špatný

před 2 měsíci 9
Prodej rodinného domu, 160 m², Sokolov, ul. Odboje

Prodej rodinného domu, 160 m², Sokolov, ul. Odboje

Sokolov

Tento dům v samotném centru Sokolova Vám svým umístěním a dispozicí nabízí zajímavou možnost bydlení i podnikání v jedné nemovitosti bez potřeby úprav. V přízemí jsou 3 místnosti a sociální zařízení, v patře byt 3+KK. Dům je chráněný od běžného městského ruchu, protože stojí v klidném dvoře, s příjezdem a parkováním pod závorou. Je napojený na veškeré inženýrské sítě. Vytápění zajišťuje plynový kotel. Rekonstrukce proběhla v r. 2010. Financování koupě Vám zajistíme zdarma. Rádi Vás uvidíme na prohlídce. Neváhejte dlouho a domluvte si schůzku.

3 500 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 měsíci 17
Prodej rodinného domu, 362 m², Sokolov, ul. Karla Hynka Máchy

Prodej rodinného domu, 362 m², Sokolov, ul. Karla Hynka Máchy

Sokolov

Tento dům v samotném centru Sokolova Vám svým umístěním a dispozicí nabízí skvělou možnost rodinného bydlení. V přízemí je kuchyň, prostorný obývací pokoj a sociální zařízení, v patře jsou 3 ložnice. Je napojený na veškeré inženýrské sítě. Vytápění zajišťuje plynový kotel. Dům je v udržovaném stavu. Poslední rekonstrukce proběhla v r. 2006. Financování Vám zajistíme rychle a zdarma. Rádi Vás uvidíme na prohlídce. Neváhejte dlouho a domluvte si schůzku.

3 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 12
Prodej rodinného domu, m² 993, Sokolov, ul. J.K.Tyla

Prodej rodinného domu, m² 993, Sokolov, ul. J.K.Tyla

Sokolov

Nabízíme krásný víceúčelový dům, který můžete využít jako prostorný rodinný dům, ordinace, provozovnu s kancelářemi nebo nájemní dům s třemi bytovými jednotkami. Výhodou je jeho lokalita přímo v centru města s veškerou občanskou vybaveností. K domu patří velká prostorná zahrada s velkým skleníkem a vstupem ze zahrady přímo k řece. Parkovat lze přímo před domem na veřejných parkovacích plochách nebo na pozemku či třech garážích. Dům je podsklepený. Vytápění zajišťuje plynový kotel s rozvodem do radiátorů. Shlédněte fotografie a poznejte nádhernou atmosféru tohoto domu a jeho zahrady. Financování Vám pomůžeme vyřídit zdarma. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formou licitace.

11 250 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 měsíci 12
Prodej, rodinný dům, 1204 m², Nové Sedlo, Loučky

Prodej, rodinný dům, 1204 m², Nové Sedlo, Loučky

Loučky, Nové Sedlo

Exkluzivní prodej rodinného domu 6+kk o užitné ploše 170 m2, s dvěmi garážemi, přístřeškem a pozemkem o celkové ploše 1114 m2. Dům je čistý, prázdný a zahrada, na které se dále nachází skleník a kůlna, je neústále udržovaná. Vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje nový plynový kotel nebo krbová kamna a v domě je i záložní elektrický bojler. Jak z přední, tak ze zadní strany domu je prostorný balkón nabízející pěkný výhled do okolí plné zeleně. V prvním i druhém podlaží se nachází koupelna a v druhém podlaží ještě jedno samostatné WC s umyvadlem. Dům byl vystaven před 12 lety, je tedy stále jako nový. Součástí prodeje je samozřejmě kuchyňská linka včetně vestavných spotřebičů. Před posuvnou brankou k domu se nachází další dvě parkovací stání. Jedná se o velmi klidnou lokalitu s krátkou dojezdovou vzdáleností jak do Sokolova, tak do Karlových Varů. Neváhejte a sjednejte si s námi prohlídku tohoto krásného domu s prostornou zahradou v klidné a pěkné lokalitě - Loučky v obci Nové Sedlo.

7 200 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 3 měsíci 25
Prodej nájemního domu, 121 m², Rotava, ul. Hornická

Prodej nájemního domu, 121 m², Rotava, ul. Hornická

Rotava, Rotava

Nabízíme k prodeji rodinný dům v klidné lokalitě přímo u lesa v obci Rotava s možností 2 generačního bydlení. Dům je v původním stavu, určen k celkové rekonstrukci. Je podsklepen, má novou střechu včetně okapů. Výhodou je napojení na veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. Dům je vhodný i jako investice s možností vybudování až 6 bytových jednotek o dispozici 1+kk. Dům se nachází 12 km od budovaného polygonu BMW. Samotné město se pod novým vedením dynamicky rozvijí. Neváhejte a domluvte si prohlídku. Pro naše klienty vyřídíme nejvýhodnější financováni v našem hypotečním centru.

640 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 16
Prodej rodinného domu, 160 m², Loket, ul. Tovární

Prodej rodinného domu, 160 m², Loket, ul. Tovární

Loket

Nabízíme k prodeji rodinný dům, který se nachází v malebném údolí kousek od řeky Ohře, ve velmi klidné okrajové části města Loket. Samostatně stojící dům, na vlastním pozemku, který v posledních letech fungoval jako penzion, nabízí dostatek místa i pro početnou rodinu. V přízemí se nachází velký obývací pokoj a kuchyň, v prvním patře čtyři pokoje s koupelnou nebo sprchovým koutem, a ve druhém patře byt s obývacím pokojem, ložnicí a velkou koupelnou. Celý dům prošel před cca deseti lety rozsáhlou rekonstrukcí, kdy se vyměnila všechna okna, podlahy, vnitřní omítky, fasáda a vyměnil se kotel na tuhá paliva za tepelné čerpadlo. Několik balkonů, příjemné posezení na terase, tři parkovací místa, blízkost lesa a naprostý klid, to vše zpříjemní bydlení v tomto úžasném domě. Neváhejte a objednejte si prohlídku.

3 999 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 28
Prodej polyfunkčního domu, 650 m², Sokolov, ul. U Divadla

Prodej polyfunkčního domu, 650 m², Sokolov, ul. U Divadla

Sokolov

Nabízíme k prodeji dům s užitnou plochou 650 m2 v KN vedený jako stavba občanského vybavení po částečné rekonstrukci 2008 s možností bydlení spojené s podnikáním. Celá budova je podsklepena, má novou střechu, podlahy a dřevěná okna. Na dvoře stojí menší stavba, která je součástí prodeje a byla využívaná jako dílna. Dále je objekt vhodný pro dům s pečovatelskou službou pro seniory, nebo drobnou výrobu. Příprava šachty pro výtah. Nutno vidět. S financováním Vám rádi pomůžeme.

3 500 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 3 měsíci 46
Prodej rodinného domu 10+kk 358 m², Bublava

Prodej rodinného domu 10+kk 358 m², Bublava

Bublava, Bublava

Nabízíme k prodeji rodinný dům s možností vícegeneračního bydlení. Celý dům prošel zdařilou rekonstrukcí v roce 2019, má novou střechu, fasádu, rozvody vody, plynu, elektriky, odpadů, plastová okna, vchodové, interiérové dveře, podlahy, štuky a vyzděné koupelny. V suterénu je byt 4+kk 125 m2, v přízemí je byt 2+1 103 m2 s terasou 30 m2 a v 1 patře je byt 2+1 100 m2 s předěláním na mezonet, rozšíření na půdu. K domu náleží zahrada o celkové ploše 764 m2. Možnost přikoupení sousedního pozemku o celkové ploše 2278 m2. Na 1/2 prodejní ceny lze uplatnit odpočet DPH. Více informací u makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

5 199 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 50
Prodej rodinného domu, 114 m², Svatava, ul. ČSA

Prodej rodinného domu, 114 m², Svatava, ul. ČSA

Svatava, Svatava

Prodej staršího rodinného domu v obci Svatava u Sokolova. V domě jsou plastová okna, částečně renovované rozvody elektřiny, jinak je v původním stavu, určený k úpravám dle představ nového majitele. V přízemí se nachází kuchyně, pokoj a koupelna, v prvním patře dva pokoje. Zahrada není oplocená. Více info v RK.

1 490 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 6
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Jak vybrat správné pojištění nemovitosti?

09. 04. 18 Při stěhování bytu využívejte dobré reference

05. 03. 18 Kde v domácnosti vzniká prostor pro úsporu elektřiny

05. 02. 18 Virtuální kancelář a její výhody

Doporučené realitní kanceláře

-->