Komerční prostory na prodej Cheb

Změnit zadání Počet inzerátů: 139
Prodej nájemního domu, 230 m², Aš, ul. Studentská

Prodej nájemního domu, 230 m², Aš, ul. Studentská

Nabízíme do prodeje dům v Aši v klidné lokalitě. V domě je sedm bytových jednotek. V přízemí je garsonka a byt 1+1 ve stádiu budování. V prvním patře jsou byty 1+1 v současné době obsazeny. Ta samá situace je i ve druhém patře. Ve třetím patře je byt 3+1 po rekonstrukci, obsazený. Topení a rozvod teplé vody je zajištěn centrálním rozvodem. Každý byt má své odpočtové hodiny na elektriku a vodoměr na studenou vodu. V současné době je 5 bytů obsazených s výnosností 32 000,- Kč. V prodejní ceně budou dodělány oba přízemní byty a nově udělaná střecha. Návratnost investice spočítána na 10 let. Více informací u odpovědného makléře. S financováním vám rád pomůže náš specialista.

5 160 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 12
Prodej, nájemní dům, 184 m2, Aš, ul. Purkyňova

Prodej, nájemní dům, 184 m2, Aš, ul. Purkyňova

Nabízíme do prodeje bytový dům o čtyřech bytových jednotkách 2+kk o velikosti 47 m2 v klidné části města Aše. Tři byty jsou dispozičně stejné, čtvrtý je menší o technickou místnost, kde je kotel a rozvod vody. Každý byt má svoje měření studené a teplé vody. Elektrika je měřena podružnými elektroměry. Topení a teplá voda je zajištěna kombinovaným plynovým kotlem. V současné době jsou všechny byty obsazené a výnosnost je 24.000,- Kč/měs. K domu náleží garáž o výměře 25 m2. Veškerá občanská vybavenost do 20 minut chůze. Nemovitost je vhodná jako investiční příležitost. S financováním Vám radí pomůžeme. Více informací u makléře.

3 150 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 10
Prodej obchod a služby, 106 m², Cheb, ul. Svobody

Prodej obchod a služby, 106 m², Cheb, ul. Svobody

Cheb

Nabízíme k prodeji nebytový prostor o celkové ploše 106 m2, v centru obce, který prošel zdařilou rekonstrukcí v roce 2016. Dům má novou fasádu a střechu. Nebytový prostor má plastová okna, vchodové dveře, 2 výlohy, nové rozvody vody, elektriky, topení, alarm a trezor. Dříve zde byla prodejna kancelářské stroje, nyní je zde prodejna s použitým zbožím. V přední části prostoru je prodejna, v zadní části je kancelář s kuchyňským koutem, chodba, sklad a toaleta s umyvadlem. K prostoru náleží sklep a půda. Nutno vidět. S financováním Vám rádi pomůžeme.

1 999 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 20
Prodej obchodního objektu, 990 m², Cheb, ul. Americká

Prodej obchodního objektu, 990 m², Cheb, ul. Americká

Cheb

Prodej obchodního objektu o celkové výměře 990 m2 se nachází na pozemku o velikosti 4386 m2. Jednopodlažní obchodní objekt je pronajatý a slouží jako prodejna s potravinami. Objekt má vlastní parkoviště pro 53 automobilů. Dle písemného vyjádření Městského úřadu Cheb- je možno: A) ke stávající budově přistavit jednopodlažní administrativní budovu 300 m2 nad stávající parkovací plochou, 53 parkovacích stání. B) odstranit stávající budovu a vybudovat v 1 PP parkovací plochu o výměře 2 326 m2, 65 parkovacích stání, v 1 NP obchodní prostory o výměře 1 517 m2 a 28 parkovacích stání, ve 2 NP administrativní prostory 1 147 m2.

19 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 12
Prodej obchod a služby, 75 m², Mariánské Lázně, ul. Ruská

Prodej obchod a služby, 75 m², Mariánské Lázně, ul. Ruská

Mariánské Lázně

Prodej přízemích nebytových prostor o celkové ploše 75 m2, které se nachází v lázeňském centru Mariánských Lázních. Prostory jsou kolaudovány na prodejnu lázeňských oplatek a jsou ve stávajícím stavu pronajaty. K těmto prostorám lze dokoupit i rohový prostor vinotéky.

3 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 11
Prodej, obchod a služby, 230 m², Mariánské Lázně, ul. Ruská

Prodej, obchod a služby, 230 m², Mariánské Lázně, ul. Ruská

Mariánské Lázně

Prodej dvou přízemních nebytových prostor o celkové ploše 230 m2, které se nachází v lázeňském centru Mariánských Lázních. Prostory jsou kolaudovány na provoz gastro a prodejny. Nebytové prostory jsou rozděleny na dvě samostatné jednotky. Jednotka restaurace se prodává včetně vestavěného vybavení, vzduchotechniky a zázemí. Druhá jednotka je taktéž pronajata, zde je prodejna lázeňských oplatek. Před prosklenými vitrínami restaurace/vinárny se nachází terasa s posezením. Ve vnitrobloku domu je garážové a rezidenční stání. Nyní jsou prostory oba pronajaty

9 950 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 23
Prodej, restaurace, Mariánské Lázně, ul. Ruská

Prodej, restaurace, Mariánské Lázně, ul. Ruská

Mariánské Lázně

Prodej restaurace/baru/vinotéky o celkové výměře 130 m2, která se nachází v přízemí činžovního domu v lázeňském centru Mariánských Lázních. Prostory jsou kolaudovány na provoz gastro a prodává se včetně vestavěného vybavení, vzduchotechniky a zázemí. Před prosklenými vitrínami se nachází terasa s posezením. Ve vnitrobloku domu je garážové a rezidenční stání. Nyní jsou prostory pronajaty s provozem vinotéky. K těmto prostorám je možno přikoupit i obchod vedle o výměře 100 m2.

6 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 16
Prodej penzionu, 1051 m², Mariánské Lázně, ul. Dobrovského

Prodej penzionu, 1051 m², Mariánské Lázně, ul. Dobrovského

Úšovice, Mariánské Lázně

Vila v lázeňské části Mariánských Lázní po rekonstrukci (1996 – 2002), plně zařízená, s dřevěnými podlahami, krbem ve společenské místnosti, koupelnami s podlahovým vytápěním. Mimořádný důraz byl kladen na znovuzískání původního vzhledu. Mimořádná pozornost byla věnována oknům a dveřím. Byla zcela nově rozvedena elektrická instalace, vedená voda, kanalizace a napojení na obecní kanalizaci. V suterénu objektu se nachází kuchyně, dvoulůžkové apartmá s koupelnou, ale taky kotelna, prádelna, skladovací prostory a toalety. V prvním nadzemním podlaží po vstupu do domu je po pravé straně chodby společenská místnost s krbem, jídelna a po levé velké dvoupokojové apartmá s koupelnou. V podkroví jsou 4 dvoulůžkové pokoje, každý s vlastní koupelnou. Každá koupelna má svůj vlastní charakter. Penzion je zabezpečen bezpečnostním zařízením. Topení plynovým kotlem, teplá voda elektrickým bojlerem. Parkování na vlastním pozemku ve vnitřním dvoře.

12 600 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 23
Prodej hotelu, 1157 m², Mariánské Lázně, ul. Křižíkova

Prodej hotelu, 1157 m², Mariánské Lázně, ul. Křižíkova

Mariánské Lázně

Prodej hotelu v Mariánských Lázních. Hotel je umístěn v klidné čtvrti v blízkosti parku a pramenů Rudolf a Ferdinand. Nabízí ubytování se snídaní pro 28 hostů a služby střediska balneo. Budova hotelu je nová - kolaudace r. 2011, má 3 nadzemní podlaží a suterén. Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje a dvou až čtyřlůžkové apartmány. V suterénu je umístěné středisko balneo (licence MZ ČR na provoz nestátního zdravotnického zařízení), které nabízí hostům široké spektrum balneologických procedur. Na pozemku je parkování pro 8 aut a pěkná udržovaná zahrada s jezírkem a altánem. Ubytovací zařízení je v provozu po celý rok, průměrná roční obsazenost je 70 %. Hotel má jak stálou klientelu, tak výborné hodnocení od hostů na Booking.com, Tripadvisor.com a jiných portálech. Město Mariánské Lázně navíc čeká na zápis na seznam kulturního dědictví UNESCO, což obvykle vede ke zvýšení objemu investic a celkové popularity města hlavně u zahraničních návštěvníků. Podrobnější informace u makléře.

0 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 41
Prodej penzionu, 1202 m², Mariánské Lázně, ul. Anglická

Prodej penzionu, 1202 m², Mariánské Lázně, ul. Anglická

Úšovice, Mariánské Lázně

Prodej penzionu v atraktivní lokalitě lázeňské části Mariánských Lázní. Rodinný Penzion Villa Eva je umístěn v klidném prostředí, v těsné blízkosti lázeňských parků, jen 10 minut chůze od lázeňského centra - hlavní lázeňské kolonády a 10 minut od obchodního centra města. Penzion je po rekonstrukci, ukončené před sezónou 2016. Disponuje jedno- a dvoulůžkovými pokoji, v některých s možností přistýlky. Celková kapacita hotelu je 26 lůžek ve 13 pokojích. V penzionu se nachází recepce, hala, snídaňová místnost, letní terasa, sauna. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem či vanou, WC. V každém pokoji je televize se 45 programy. Zařízení pokojů v lehkém stylu typu Provence. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

25 500 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 týdny 11
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Jak vybrat správné pojištění nemovitosti?

09. 04. 18 Při stěhování bytu využívejte dobré reference

05. 03. 18 Kde v domácnosti vzniká prostor pro úsporu elektřiny

05. 02. 18 Virtuální kancelář a její výhody

Doporučené realitní kanceláře

-->