Komerční prostory na prodej, Karlovy Vary

Změnit zadání Počet inzerátů: 53
Prodej penzionu, 374 m², Jáchymov, ul. Petra Jilemnického

Prodej penzionu, 374 m², Jáchymov, ul. Petra Jilemnického

Jáchymov

Zavedený rodinný penzion v malebném prostředí Krušných hor se pyšní především lokalitou, ve které se nachází. V těsném okolí nalezneme turisticky vyhledávané trasy a cyklostezky, lázeňské město Jáchymov, za hranicemi v obci Oberwiesenthal oblíbenou bobovou dráhu, sportovní areál Eduard a v neposlední řadě lyžařské sjezdovky jako třeba Klínovec, Boží Dar a mnoho dalších. Penzion disponuje vlastní zahradou s dětským hřištěm, osmi parkovacími stáními, garáží a útulnou společenskou místností. Obytná část sestává ze čtyř samostatných apartmánů o dispozici 3+1. Je zde i možnost prodat apartmány jednotlivě, pokud o tuto variantu bude zájem.

0 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 26
Prodej obchod a služby, 365 m² Karlovy Vary ul. Zámecký vrch

Prodej obchod a služby, 365 m² Karlovy Vary ul. Zámecký vrch

Karlovy Vary

Prodej nebytového prostoru o výměře 301 m² v centru Karlových Varů na Zámeckém vrchu jen 100 m od Zámecké kolonády, prostor může sloužit jako luxusní byt s terasou která má výměru 64 m². Vhodné využití po rekolaudaci však může být i restaurace či obchod. Stanovisko Národního památkového ústavu k projektu výstavby zasklené zimní terasy je kladné. Prostory se nenacházejí v ústředním seznamu kulturních památek České republiky, jsou pouze součástí městské památkové rezervace Karlovy Vary. Vytápění je řešeno dálkově. Pro více informací a prohlídky kontaktujte makléře.

0 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 19
Prodej výrobního objektu, 149 m², Březová, ul. Hamerská

Prodej výrobního objektu, 149 m², Březová, ul. Hamerská

Březová, Březová

Nabízíme k prodeji funkční zaběhlý komerční objekt v klidné obci Březová u Karlových Varů. Objekt poskytuje podnikání v oblasti výroby a prodeje českého porcelánu. Objekt je kompletně vybaven vším, co pro provoz potřebujete. Firma byla založena v roce 1995 a prodává se včetně společnosti s veškerými oprávněními pro výrobu a provoz porcelánu. Pod společnost spadají zaměstnanci, zájemci a dodavatelé. Výrobní plocha vč.obchodu má 90m2, sklad 40 m2 a půda 10 m2. V objektu jsou zavedeny veškeré nové sítě, plyn, elektřina, topení, voda. V objektu jsou nové plynové kotle a elektrické pece. K nemovitosti náleží garáž a parkovací místa. Domluvte si prohlídku ještě dnes. S financováním a pojištěním Vám rádi zdarma pomůžeme v našem hypotečním centru.

7 161 075 Kč

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 11
Prodej ubytovacího zařízení, 324 m², Bor u Karlových Varů

Prodej ubytovacího zařízení, 324 m², Bor u Karlových Varů

Bor, Sadov

Nabízíme k prodeji třípodlažní dům v obci Bor - Sadov u Karlových Varů. Dům je určen k rekonstrukci a je zde možno vybudovat penzion, ubytovnu anebo přestavět na byty a udělat z domu nájemní dům. Výborná investiční příležitost. V domě v prvním nadzemním podlaží proběhla menší rekonstrukce. Vyměnili se zde okna, francouské dveře na terasu, rozvod topení, nové radiátory a ve sklepě se nachází nový automatický kotel. Do domu je přivedena voda s obecního řádu, ale také se zde nachází studna. Odpad sveden do septiku. Obec Bor je vzdálena jen 8 km od Karlových Varů a 6 km od Ostrova. S financováním Vám rádi pomohou naši hypotéční specialisté. Pro více informací kontaktujte makléře.

2 600 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 22
Prodej, nájemní dům, 650 m2, Karlovy Vary - Centrum

Prodej, nájemní dům, 650 m2, Karlovy Vary - Centrum

Karlovy Vary

Nabízíme k prodeji nájemní dům o podlahové výměře 504 m2, který se nachází na pěší zóně v Karlových Varech v ulici Zámecký vrch. Dům má pět nadzemních podlaží a jedno podzemní. Nemovitost je možno využívat na pronájem bytů, penzion nebo přestavět na hotel. Součástí prodeje je schválený projekt na přestavbu hotelu s apartmány a restaurací. Skvělá investiční příležitost. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

27 500 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 3 měsíci 15
Prodej, hotel, 650 m2, Karlovy Vary - Centrum

Prodej, hotel, 650 m2, Karlovy Vary - Centrum

Karlovy Vary

Nabízíme k prodeji dům o podlahové výměře 504 m2, který se nachází na pěší zóně v centru Karlových Varů v ulici Zámecký vrch. Dům má pět nadzemních podlaží a jedno podzemní. Nemovitost má velký potenciál a je možno ho využívat jako nájemní dům, penzion anebo přestavět na hotel. Součástí prodeje je schválený projekt na přestavbu hotelu s apartmány a restaurací. Výborná investiční příležitost. Pro více informací kontaktujte makléře.

27 500 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 3 měsíci 18
Prodej obchodního objektu, 2607 m², Karlovy Vary

Prodej obchodního objektu, 2607 m², Karlovy Vary

Sedlec, Karlovy Vary

Nabízíme multifunkční komerční objekt o celkové rozloze 31747 m2, vhodný pro sídlo firmy, výrobu, logistiku, bydlení. Objekt se nachází v klidné, zelené části Karlových Varů. Jedna se o 9 pozemků v celku: pozemek 2186 m2 s hlavní budovou (v katastru nemovitostí je budova označena jako objekt k bydlení); pozemky s budovami 236 m2 a 185 m2 (v katastru nemovitostí budovy jsou označeny jako garáže a jiná stavba); pozemky 6.556 m2, 1.795 m2, 103 m2 (v katastru nemovitostí pozemky zapsané jako ostatní plocha); dvě jezera s vodní plochou 12.806 m2, 7.876 m2 (v katastru nemovitostí pozemky zapsané jako vodní plocha). Hlavní barokní budova z roku 1927 má 3 nadzemní podlaží, prostorné podkroví vhodné pro přestavbu na prostory (obytné nebo komerční). Budova vyžaduje rozsáhlou rekonstrukci. Další budova je určena k demolici.

0 Kč

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 6
Prodej dvou nájemních domů, areál 341 m², Karlovy Vary-Dvory

Prodej dvou nájemních domů, areál 341 m², Karlovy Vary-Dvory

Dvory, Karlovy Vary

Na prodej je areál o ploše 341 m² se dvěma cihlovými nájemními domy v Karlových Varech - Dvorech, ulice Na Průhoně, u dostihového závodiště - hipodromu, uvnitř kterého je golfové hřiště. V areálu je zpevněná parkovací plocha, vjezd automatickou bránou. V předním domě s vchodem z ulice jsou v přízemí 2 totožné, zrcadlově položené byty 2+kk, v 1. patře jsou opět zrcadlově 2 větší byty 2+kk a ve 2. patře je byt 6+1 rozložený po celém patře. V zadním domě, kde byla kdysi elektrodílna se skladem je v přízemí i v 1. patře byt 2+kk. Do horního bytu se jde po venkovních schodech. Nájemní domy s areálem se prodávají s již zabydlenými dlouhodobými nájemníky. Koupí je možno uskutečnit úspěšný investiční záměr s trvalým a stálým přínosem do budoucna. Nemovitosti nejsou nikterak právně zatížené a jsou ve velmi dobrém stavu po rekonstrukci, udržované. V místě je veškerá občanská vybavenost, nedaleko hyper a super markety potravinového i technického charakteru. Rovněž do přírody není daleko.

13 905 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 35
Prodej horské chaty, 422 m², Jáchymov, Mariánská

Prodej horské chaty, 422 m², Jáchymov, Mariánská

Mariánská, Jáchymov

Máme pro Vás speciální nabídku prodeje objektu v nádherné horské vesničce Mariánská u Jáchymova. Uprostřed čisté přírody, v místě lyžařských sjezdovek a cyklistických stezek. Samotný objekt disponuje 9 pokoji, s kapacitou 42 lůžek. Množství lůžek lze navýšit přístavbou! V nemovitosti dále najdeme 3 kuchyně, jídelnu, verandu a velkou společenskou místnost, kde se pořádají oslavy. Po menších interiérových úpravách jde jednoduše objekt přestavět na ubytovací zařízení s vlastní restaurací. Přímo za domem je velký pozemek, na kterém je možné postavit dětské hřiště, bazén či zastřešenou terasu pro pořádání zahradních párty. Kotel na tuhá paliva, který je plně funkční, lze nahradit moderním plynovým kotlem s ovládáním přes mobilní telefon. Nabízená nemovitost je dobrou investicí s návratností cca do 10 let. Věříme, že Vás nabídka zaujala, proto neváhejte kontaktovat makléře kvůli sjednání prohlídky s nabídkou financování. Budeme se na Vás těšit při prohlídce.

5 790 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 14
Prodej restaurace, 280 m², Abertamy, ul. Nám. míru

Prodej restaurace, 280 m², Abertamy, ul. Nám. míru

Abertamy, Abertamy

Nabízíme na prodej zavedenou restauraci, která se nachází v centru obce Abertamy v Krušných Horách. Uvedená nemovitost je vyhledávanou restaurací a má stálou klientelu. V přízemí domu je kompletně zařízená restaurace o kapacitě 32 míst k sezení, bar s výčepem, vybavená kuchyň, skladové prostory a veřejné toalety. V roce 2000 proběhla celková rekonstrukce domu včetně nové přístavby na restauraci, v roce 2017 byly provedeny další změny – nové vnitřní štukové omítky, oprava střešní krytiny, vyvložkovaní komínu, nové kabelové rozvody pro internet a pro ozvučení restaurace. V letních měsících je k dispozici venkovní posezení. V podkroví domu se nachází dva samostatné pokoje, obývací pokoj, samostatná ložnice a koupelna. K dispozici je privátní venkovní posezení s výhledem na Plešivec. Objekt je vhodný pro klienty, kteří mají zájem spojit podnikání s bydlením. S financováním Vám rádi pomůžeme v našem hypotečním centru. Více informací u makléře.

0 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 12
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Jak vybrat správné pojištění nemovitosti?

09. 04. 18 Při stěhování bytu využívejte dobré reference

05. 03. 18 Kde v domácnosti vzniká prostor pro úsporu elektřiny

05. 02. 18 Virtuální kancelář a její výhody

Doporučené realitní kanceláře

-->