Doporučené realitní kanceláře

Pozemky na prodej Karlovarský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, stavební pozemek, 917 m2, Svatava, ul. Podlesí

Prodej, stavební pozemek, 917 m2, Svatava, ul. Podlesí

Svatava, Svatava

Nabízíme k prodeji kompletně zasíťovaný stavební pozemek v klidné lokalitě obce o celkové ploše 917 m2, vhodný pro stavbu rodinného domu. Voda, elektrika, plyn a kanalizace jsou na hranici pozemku. Nutno vidět. S financováním Vám rádi pomůžeme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

1 146 250 Kč

Stav: Dobrý

před 6 hod. 8
Prodej, stavební pozemek, 2714 m2, Odrava

Prodej, stavební pozemek, 2714 m2, Odrava

Odrava

Nabízíme na prodej stavební pozemek o celkové ploše 2714 m2 na okraji obce v katastru nemovitostí vedený jako zastavěná plocha, nádvoří a ostatní plocha. Voda, elektrika, plyn a kanalizace jsou na hranici pozemku. Na pozemku stojí stodola, která prošla částečnou rekonstrukcí v roce 2013, fasáda a střecha. Doporučujeme prohlídku. S financováním Vám rádi pomůžeme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

599 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 hod. 25
Prodej, zahrada 429 m2, Rotava

Prodej, zahrada 429 m2, Rotava

Rotava, Rotava

Nabízíme na prodej zahradu o celkové ploše 429 m2, s částečně zařízenou chatou 2+kk, o celkové ploše 28 m2, která stojí na patkách v klidné lokalitě obce. Voda je na pozemku sezónní od jara do podzimu, elektrika je zavedena do chaty. Celý pozemek je oplocen, přístupný ze 2 stran, stojí na něm 2 kůlny a skleník. Chata má kuchyňskou linku se sporákem na PB, pergolu a v podkroví je možnost vybudovat ložnici. Více informací u makléře. K dispozici ihned. S financováním Vám rádi pomůžeme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

290 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 hod. 17
Pozemek, 901m2, Radvanov

Pozemek, 901m2, Radvanov

Radvanov, Josefov

Nabízíme ke koupi pozemek určený k bydlení o velikosti 901 m2 ve velmi klidné obci Radvanov. Jedná se o místo obklopené přírodou, s dobrou dostupností do města. V případě zájmu Vám i postavíme dům podle Vašich možností a představ včetně vyřízení stavebního povolení. Pro inspiraci je vložena jedna z mnoha vizualizací domů. S financováním vám rádi a zdarma pomůžeme. Pro více informací neváhejte a volejte!

428 420 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 9 hod. 12
Prodej, pozemek, 9437 m2, Karlovy Vary - Hory

Prodej, pozemek, 9437 m2, Karlovy Vary - Hory

Hory, Hory

Nabízíme Vám k prodeji pozemek v městské části Karlových Varů - Hory, skládá se z parcely o ploše 2.363 m2, která je z části zpevněná živičným povrchem a v územním plánu je jako stavební a další parcela 7.074 m2 vodní plocha + z toho zatravněná část cca 1.000 m2. Rybník je zarybněný s přítokem vody. V blízkosti pozemku les pro milovníky houbaření. Na pozemku je studna 6 m, elektrická přípojka, kanalizaci je možné napojit na kanalizaci cca 160 metrů a nebo vlastní ČOV. Více informací u makléře. Financování i pro podnikatele zajistíme za výhodných podmínek. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

689 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 14 hod. 22
Prodej, pozemek k bydlení, 1220 m², Františkovy Lázně

Prodej, pozemek k bydlení, 1220 m², Františkovy Lázně

Františkovy Lázně, Františkovy Lázně

Nabízíme Vám k prodeji komplex 4 pozemků, tvořící jeden celek o celkové výměře 1220 m2 v atraktivní, zastavěné části města Františkovy Lázně. Pozemky jsou dle platného územního plánu vymezeny, jako plochy smíšené obytné – lázeňské. Pozemky jsou vhodné např. pro výstavbu lázeňského zařízení, bytového domu, či hotelu. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemků. Pozemky se nachází v bezprostřední blízkosti lázeňského parku, nedaleko lázeňské promenády města Františkovy Lázně. Nemovitost lze financovat hypotékou, kterou Vám rádi pomůžeme zdarma vyřídit v našem hypotéčním centru. Domluvte si prohlídku ještě dnes a nenechte si ujít možnost koupě těchto lukrativních pozemků.

5 106 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 9
Prodej, stavební parcela, 29142 m2, Jáchymov

Prodej, stavební parcela, 29142 m2, Jáchymov

Jáchymov

Prodej souboru pozemků v obci Jáchymov o celkové výměře 29.142 m2. Pozemky jsou dle územního plánu určeny k hromadné rekreaci - výstavba hotelu, penzionu apod, k čemuž vybízí i jejich umístění - ze všech stran obklopeno lesy. Do konce 90. let byla na pozemku provozována škola v přírodě, od té doby je pozemek nevyužívaný, stále se zde nachází několik původních budov. Na pozemku je vlastní trafostanice, vodovod je ve vzdálenosti cca 800 m (možnost vlastního vrtu, případně napojení). Přístup k pozemkům vede přes asfaltovou komunikaci. Více informací rádi poskytneme na dotaz.

3 980 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 3
Prodej, pozemek k bydlení, 2160 m2,Teplička

Prodej, pozemek k bydlení, 2160 m2,Teplička

Teplička, Teplička

Nabízíme k prodeji pozemek, který je zahrnutý územním plánem hlavně k zástavbě rodinnými domy i k rekreaci v obci Teplička u Karlových Varů. Elektřina je u hranice pozemku v dostupné vzdálenosti, na pitnou vodu je třeba udělat vrt. Je možno vybudovat čistírnu odpadních vod, vzhledem k blízkosti zářezu pro odvod vody. Přístup na pozemek je možný z jižní strany po obecní přístupové cestě a obecním pozemku. Rozmezí stavebních pozemků v zastavěném území se nestanovuje. Můžeme Vám zajistit i výstavbu rodinného domu, pokud si vyberete z našeho katalogu typových domů, které odpovídají požadavkům územního plánu pro výstavbu. Jsou to dřevostavby. Můžete se podívat na nabídku pozemku s výstavbou (nab.č. 714275, 714276). Zajišťujeme i inženýring, případně napojení na inženýrské sítě, oddělení pozemku pro více zájemců. Zajištění financování na koupi pozemku a pro budoucí výstavbu je samozřejmostí. Vše pod jednou střechou. Klidné prostředí, výhled, lesy doporučuji.

750 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 11
Prodej, pozemek k bydlení, 816 m², Ostrov

Prodej, pozemek k bydlení, 816 m², Ostrov

Kfely, Ostrov

Nabízíme na prodej pozemek o rozloze 816 m2 s výhledem na Krušné hory, na okraji obce Ostrov - část Kfely. Pozemek je v současné době veden jako orná půda s tím, že je zde plánováno zasíťování celé lokality a výstavba rodinných domů. Vhodná investice do budoucna. V okolí najdete rodinné domy, louky, les, cyklostezku, potok a rybníky. Optimální financování vám zajistíme v našem hypocentru.

449 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 9
Prodej, pozemek k bydlení, 3307 m², Valy

Prodej, pozemek k bydlení, 3307 m², Valy

Valy, Valy

Prodej pozemku o celkové výměře 3 307 m2 se nachází v centru obce Valy u Mariánských Lázní, ulice v Lukách. Pozemek je dle katastru nemovitostí rozdělen na tři pozemky a nyní je připraven nový geometrický plán, který zajistí vytyčení příjezdové komunikace. Na pozemek je přivedena kanalizace a voda. O přípojky elektřiny je potřeba požádat ČEZ. Pozemky se prodávají pouze v celku.

2 270 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 3
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Jak vybrat správné pojištění nemovitosti?

09. 04. 18 Při stěhování bytu využívejte dobré reference

05. 03. 18 Kde v domácnosti vzniká prostor pro úsporu elektřiny

05. 02. 18 Virtuální kancelář a její výhody

-->