Doporučené realitní kanceláře

Pozemky na prodej Karlovarský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, pozemek k bydlení, 1195 m2, Toužim - Radyně

Prodej, pozemek k bydlení, 1195 m2, Toužim - Radyně

Radyně, Toužim

Prodáme pozemek vhodný ke stavbě rodinného bydlení v malebné obci Radyně u Toužimi. Plocha je téměř rovná bez náletových dřevin a plevelů, částečně zatravněná s bezproblémovým příjezdem po silnici a obecní cestě. Připojení k elektřině je možné přímo vedle pozemku, vodovodní řad je vzdálen 100 m. Ve zdejším parku jsou prolézačky pro malé děti, obcí prochází cyklostezky. V okolí jsou další klidné obce a krásná krajina. Obchody a služby najdete v blízké Toužimi, kam jsou to jen 4 km. Pokud hledáte místo pro bydlení blízko přírodě, neváhejte si s námi domluvit prohlídku. S financováním vám zdarma poradí náš specialista.

310 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 hod. 10
Prodej, pozemek k bydlení, 2016 m², Cheb

Prodej, pozemek k bydlení, 2016 m², Cheb

Hrozňatov, Cheb

Prodej stavební parcely jejíž součástí je zemědělská stavba. Pozemek je mírně svažitý a nachází se v chebské místní části Starý Hrozňatov, nedaleko Loretánské kaple. Na hranici pozemku je přiveden elektrický proud a pitná voda. Přístupová cesta je asfaltová silnice ze dvou směrů. V okolí pozemku nejsou žádné další stavební pozemky. Na pozemku je možno vystavit rodinný dům, ale k dispozici je i projekt na výstavbu restaurace. Více informací v RK. S financováním rádi pomůžeme.

2 099 995 Kč

Stav: Ve výstavbě

včera 8
Prodej, pozemek, 937 m2, Výhledy

Prodej, pozemek, 937 m2, Výhledy

Výhledy, Hazlov

Nabízíme Vám k prodeji pozemek, který je napojen na komunikaci v blízkosti obce Výhledy. Blízké spojení na hraniční přechod s Německem. Na pozemek nenavazují žádné inženýrské sítě. Více informací v RK. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

79 Kč za m2

Stav: Dobrý

včera 7
Prodej, vodní plocha, 9074 m2, Pomezí nad Ohří

Prodej, vodní plocha, 9074 m2, Pomezí nad Ohří

Pomezí nad Ohří

Nabízíme Vám k prodeji rybník, který se nachází přímo na hranicích s Německem na hraničním přechodu Pomezí nad Ohří. Část se nachází na české straně a druhá část na německé straně hranice. Rybník je napojen na přírodní rezervaci o rozloze 1,7 ha. Více informací Vám poskytneme v RK. S financováním Vám rádi pomůžeme.

59 Kč za m2

Stav: Dobrý

včera 10
Prodej, pozemek, 5452 m2, Lázně Kynžvart, ul. Zámecká

Prodej, pozemek, 5452 m2, Lázně Kynžvart, ul. Zámecká

Lázně Kynžvart

Nabízíme Vám k prodeji pozemek určený k výstavbě rodinných domů, v pěkné a klidné lokalitě lázeňského města. Vydáno již stavební povolení, nutno obnovit. Projektová dokumentace je pro zájemce k dispozici. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Na pozemku stojí starší dům. Více informací v RK. S financováním Vám rádi pomůžeme.

600 Kč za m2

Stav: Dobrý

včera 11
Prodej, pozemek, 18387 m2, Aš

Prodej, pozemek, 18387 m2, Aš

Nabízíme Vám k prodeji pozemek v okrajové části města Aše, v těsné blízkosti silnice 1. třídy číslo 64 do Německa, který je v současné době zařazen v územním plánu do kategorie – VP (vhodný např. pro dřevozpracující a kovozpracující výrobu, lehkou výrobu, komunálních provozů, nakládání s odpady, stavby pro úpravu a skladování plodin, stavby a zařízení pro zásobování teplem, odstavné a parkovací plochy nákladních automobilů, čerpací stanice PHM včetně plnících stanic PB, atd.). Na pozemku jsou dvě vrtané studny 50 a 70 m, sloup s el. vedením - VN. Na hranici pozemku je plyn. Při změně územního plánu možné využití pro bydlení. Financování i pro podnikatele zajistíme za výhodných podmínek.

544 Kč za m2

Stav: Dobrý

včera 17
Prodej, stavební parcela, 7845 m2, Třebeň - Dvorek

Prodej, stavební parcela, 7845 m2, Třebeň - Dvorek

Dvorek, Třebeň

Nabízíme Vám k prodeji pozemek v blízkosti lázeňského města Františkovy Lázně, který se skládá z 1.538 m2 stavebního pozemku a 6.307 m2 ostatní plochy. V současné době se nachází na pozemku rozestavěný penzion, na který je vydáno stavební povolení. Též je možné dle platného územního plánu vybudovat bydlení venkovského typu pro pět rodinných domů a budovy pro komerční využití. K rozestavěné budově je přiveden vodovodní řád a elektrický proud, kanalizaci lze řešit vlastní ČOV. Více informací Vám poskytneme v RK. S financováním Vám rádi pomůžeme.

1 060 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 15
Prodej, louka, 35222 m², Třebeň

Prodej, louka, 35222 m², Třebeň

Třebeň

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o ploše cca 35.000 m2 v okrajové části obce, který je veden v listu vlastnictví jako louka. Spodní část pozemku je v územním plánu jako rezerva pro výstavbu. Vede zde vodovod a v blízkosti vede i plynovod. Vhodná investice. Více informací u makléře. Financování zajistíme za výhodných podmínek.

82 Kč za m2

Stav: Dobrý

včera 5
Prodej, louka, 33042 m2, Loket - Nadlesí

Prodej, louka, 33042 m2, Loket - Nadlesí

Nadlesí, Loket

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o rozloze 33.042 m2, který se nachází mezi městy Loket a Horní Slavkov v chráněné krajinné oblasti. Okolo vede místní komunikace, pozemek je z části svažitý. Více informací u makléře. Financování zajistíme za výhodných podmínek.

20 Kč za m2

Stav: Dobrý

včera 9
Prodej, pozemek k bydlení, 3411 m², Cheb

Prodej, pozemek k bydlení, 3411 m², Cheb

Bříza, Cheb

Nabízíme k prodeji pozemek určený pro výstavbu 1 nebo 2 rodinných domů nebo rekreačních objektů o zastavěné ploše do 150 m2, 1 NP + obytné podkroví. Pozemek se nachází v klidné přírodní lokalitě v katastru obce Bříza v blízkosti přehrady Skalka. Elektrická síť k hranici pozemku schválena ČEZem, pro čerpání vody je nutné počítat s vlastní vrtanou studnou a ČOV. Více informací u makléře.

590 Kč za m2

Stav: Dobrý

včera 4
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Jak vybrat správné pojištění nemovitosti?

09. 04. 18 Při stěhování bytu využívejte dobré reference

05. 03. 18 Kde v domácnosti vzniká prostor pro úsporu elektřiny

05. 02. 18 Virtuální kancelář a její výhody

-->