Pozemky, zahrady na prodej, Sokolov

Změnit zadání Počet inzerátů: 4
Prodej zahrady, 721 m², Staré Sedlo

Prodej zahrady, 721 m², Staré Sedlo

Staré Sedlo, Staré Sedlo

Nabízíme Vám k prodeji krásnou udržovanou zahradu, která se nachází v rekreační části oblíbené obce Staré Sedlo. Je možné zde postavit stavbu sloužící k rekreaci. Na zahradě jsou vzrostlé stromy, spousta kvetoucích i zelených rostlin a kůlna na nářadí. Na okraji pozemku je vyvedena přípojka pitné vody a elektřiny. K dispozici je projektová dokumentace k možnému vrtu studny na pozemku. Neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes! S financováním Vám rádi a zdarma pomůžeme.

700 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 3
Prodej zahradní chatky v Rotavě, 429m2

Prodej zahradní chatky v Rotavě, 429m2

Rotava, Rotava

Hledáte relax po náročném dni a nechce se Vám sedět doma u televize? Nabízíme Vám přenechání nájmu města zahrádky nedaleko rotavského sídliště. Na pozemku stojí nádherná patrová chatička, kterou lze využívat nejen od jara do podzimu, ale i v zimních měsících. Chata je velmi důmyslně propracována. Velkou výhodou je kombinovaný krb s udírnou. Pozemek je udržovaný a je zde pomýšleno i na zpevněné místo pro bazén nebo trampolínu. Neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes. Financování Vám rádi a zdarma zajistíme.

450 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 4
Prodej zahrady 1650 m2, město Loket

Prodej zahrady 1650 m2, město Loket

Loket

Prodej pozemku ve městě Loket u Karlových Varů. Předmětem prodeje je soubor pozemků o celkové rozloze 1 650 m2. Pozemek se nachází nedaleko centra města a kulturní památky hradu Loket. Parcel je vhodná jako zahrada s možností umístění chatky, bazénu, dětského hřiště a jiných volnočasových využití. Pro více informací a prohlídku kontaktujte makléře. S financováním rádi poradíme.

585 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 14
Prodej zahrady, 338 m², Horní Slavkov

Prodej zahrady, 338 m², Horní Slavkov

Horní Slavkov, Horní Slavkov

Zveme Vás na prohlídku zahrady, s chatou o ploše 20 m2, v Horním Slavkově, v zahrádkářské kolonii zvané Zahrádky u čtrnáctky. Podsklepená chata je v dobrém technickém stavu. V nemovitosti se také nachází půda. Na pozemku najdete 2 skleníky. V bezprostřední blízkosti se nachází Slavkovský les, který je houbařským rájem. Zavolejte makléři a dohodněte si prohlídku s nabídkou financování. Budeme se na Vás těšit.

370 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 9
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Jak vybrat správné pojištění nemovitosti?

09. 04. 18 Při stěhování bytu využívejte dobré reference

05. 03. 18 Kde v domácnosti vzniká prostor pro úsporu elektřiny

05. 02. 18 Virtuální kancelář a její výhody

Doporučené realitní kanceláře

-->