Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Karlovarský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej nájemního domu, 230 m², Aš, ul. Studentská

Prodej nájemního domu, 230 m², Aš, ul. Studentská

Nabízíme do prodeje dům v Aši v klidné lokalitě. V domě je sedm bytových jednotek. V přízemí je garsonka a byt 1+1 ve stádiu budování. V prvním patře jsou byty 1+1 v současné době obsazeny. Ta samá situace je i ve druhém patře. Ve třetím patře je byt 3+1 po rekonstrukci, obsazený. Topení a rozvod teplé vody je zajištěn centrálním rozvodem. Každý byt má své odpočtové hodiny na elektriku a vodoměr na studenou vodu. V současné době je 5 bytů obsazených s výnosností 32 000,- Kč. V prodejní ceně budou dodělány oba přízemní byty a nově udělaná střecha. Návratnost investice spočítána na 10 let. Více informací u odpovědného makléře. S financováním vám rád pomůže náš specialista.

5 160 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 12
Prodej, nájemní dům, 184 m2, Aš, ul. Purkyňova

Prodej, nájemní dům, 184 m2, Aš, ul. Purkyňova

Nabízíme do prodeje bytový dům o čtyřech bytových jednotkách 2+kk o velikosti 47 m2 v klidné části města Aše. Tři byty jsou dispozičně stejné, čtvrtý je menší o technickou místnost, kde je kotel a rozvod vody. Každý byt má svoje měření studené a teplé vody. Elektrika je měřena podružnými elektroměry. Topení a teplá voda je zajištěna kombinovaným plynovým kotlem. V současné době jsou všechny byty obsazené a výnosnost je 24.000,- Kč/měs. K domu náleží garáž o výměře 25 m2. Veškerá občanská vybavenost do 20 minut chůze. Nemovitost je vhodná jako investiční příležitost. S financováním Vám radí pomůžeme. Více informací u makléře.

3 150 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 10
Prodej penzionu, 374 m², Jáchymov, ul. Petra Jilemnického

Prodej penzionu, 374 m², Jáchymov, ul. Petra Jilemnického

Jáchymov

Zavedený rodinný penzion v malebném prostředí Krušných hor se pyšní především lokalitou, ve které se nachází. V těsném okolí nalezneme turisticky vyhledávané trasy a cyklostezky, lázeňské město Jáchymov, za hranicemi v obci Oberwiesenthal oblíbenou bobovou dráhu, sportovní areál Eduard a v neposlední řadě lyžařské sjezdovky jako třeba Klínovec, Boží Dar a mnoho dalších. Penzion disponuje vlastní zahradou s dětským hřištěm, osmi parkovacími stáními, garáží a útulnou společenskou místností. Obytná část sestává ze čtyř samostatných apartmánů o dispozici 3+1. Je zde i možnost prodat apartmány jednotlivě, pokud o tuto variantu bude zájem.

0 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 26
Prodej obchod a služby, 365 m² Karlovy Vary ul. Zámecký vrch

Prodej obchod a služby, 365 m² Karlovy Vary ul. Zámecký vrch

Karlovy Vary

Prodej nebytového prostoru o výměře 301 m² v centru Karlových Varů na Zámeckém vrchu jen 100 m od Zámecké kolonády, prostor může sloužit jako luxusní byt s terasou která má výměru 64 m². Vhodné využití po rekolaudaci však může být i restaurace či obchod. Stanovisko Národního památkového ústavu k projektu výstavby zasklené zimní terasy je kladné. Prostory se nenacházejí v ústředním seznamu kulturních památek České republiky, jsou pouze součástí městské památkové rezervace Karlovy Vary. Vytápění je řešeno dálkově. Pro více informací a prohlídky kontaktujte makléře.

0 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 19
Prodej obchod a služby, 106 m², Cheb, ul. Svobody

Prodej obchod a služby, 106 m², Cheb, ul. Svobody

Cheb

Nabízíme k prodeji nebytový prostor o celkové ploše 106 m2, v centru obce, který prošel zdařilou rekonstrukcí v roce 2016. Dům má novou fasádu a střechu. Nebytový prostor má plastová okna, vchodové dveře, 2 výlohy, nové rozvody vody, elektriky, topení, alarm a trezor. Dříve zde byla prodejna kancelářské stroje, nyní je zde prodejna s použitým zbožím. V přední části prostoru je prodejna, v zadní části je kancelář s kuchyňským koutem, chodba, sklad a toaleta s umyvadlem. K prostoru náleží sklep a půda. Nutno vidět. S financováním Vám rádi pomůžeme.

1 999 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 20
Prodej výrobního objektu, 149 m², Březová, ul. Hamerská

Prodej výrobního objektu, 149 m², Březová, ul. Hamerská

Březová, Březová

Nabízíme k prodeji funkční zaběhlý komerční objekt v klidné obci Březová u Karlových Varů. Objekt poskytuje podnikání v oblasti výroby a prodeje českého porcelánu. Objekt je kompletně vybaven vším, co pro provoz potřebujete. Firma byla založena v roce 1995 a prodává se včetně společnosti s veškerými oprávněními pro výrobu a provoz porcelánu. Pod společnost spadají zaměstnanci, zájemci a dodavatelé. Výrobní plocha vč.obchodu má 90m2, sklad 40 m2 a půda 10 m2. V objektu jsou zavedeny veškeré nové sítě, plyn, elektřina, topení, voda. V objektu jsou nové plynové kotle a elektrické pece. K nemovitosti náleží garáž a parkovací místa. Domluvte si prohlídku ještě dnes. S financováním a pojištěním Vám rádi zdarma pomůžeme v našem hypotečním centru.

7 161 075 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 11
Prodej multifunkčního domu, 160 m², Sokolov, ul. Odboje

Prodej multifunkčního domu, 160 m², Sokolov, ul. Odboje

Sokolov

Tento dům v samotném centru Sokolova Vám svým umístěním a dispozicí nabízí zajímavou možnost spojit bydlení i podnikání v jedné nemovitosti bez potřeby úprav. V přízemí jsou 3 místnosti se sociálním zařízením, které mohou sloužit jako obchod, provozovna, kanceláře nebo ateliér. V patře je byt 3+KK. Dům je chráněný od běžného městského ruchu, protože stojí v klidném dvoře, s příjezdem a parkováním pod závorou. Je napojený na veškeré inženýrské sítě. Vytápění zajišťuje plynový kotel. Rekonstrukce proběhla v r. 2010. Financování koupě Vám zajistíme zdarma. Rádi Vás uvidíme na prohlídce. Neváhejte dlouho a domluvte si schůzku.

3 500 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 7 měsíci 17
Prodej obchodního objektu, 990 m², Cheb, ul. Americká

Prodej obchodního objektu, 990 m², Cheb, ul. Americká

Cheb

Prodej obchodního objektu o celkové výměře 990 m2 se nachází na pozemku o velikosti 4386 m2. Jednopodlažní obchodní objekt je pronajatý a slouží jako prodejna s potravinami. Objekt má vlastní parkoviště pro 53 automobilů. Dle písemného vyjádření Městského úřadu Cheb- je možno: A) ke stávající budově přistavit jednopodlažní administrativní budovu 300 m2 nad stávající parkovací plochou, 53 parkovacích stání. B) odstranit stávající budovu a vybudovat v 1 PP parkovací plochu o výměře 2 326 m2, 65 parkovacích stání, v 1 NP obchodní prostory o výměře 1 517 m2 a 28 parkovacích stání, ve 2 NP administrativní prostory 1 147 m2.

19 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 12
Prodej obchod a služby, 75 m², Mariánské Lázně, ul. Ruská

Prodej obchod a služby, 75 m², Mariánské Lázně, ul. Ruská

Mariánské Lázně

Prodej přízemích nebytových prostor o celkové ploše 75 m2, které se nachází v lázeňském centru Mariánských Lázních. Prostory jsou kolaudovány na prodejnu lázeňských oplatek a jsou ve stávajícím stavu pronajaty. K těmto prostorám lze dokoupit i rohový prostor vinotéky.

3 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 11
Prodej, obchod a služby, 230 m², Mariánské Lázně, ul. Ruská

Prodej, obchod a služby, 230 m², Mariánské Lázně, ul. Ruská

Mariánské Lázně

Prodej dvou přízemních nebytových prostor o celkové ploše 230 m2, které se nachází v lázeňském centru Mariánských Lázních. Prostory jsou kolaudovány na provoz gastro a prodejny. Nebytové prostory jsou rozděleny na dvě samostatné jednotky. Jednotka restaurace se prodává včetně vestavěného vybavení, vzduchotechniky a zázemí. Druhá jednotka je taktéž pronajata, zde je prodejna lázeňských oplatek. Před prosklenými vitrínami restaurace/vinárny se nachází terasa s posezením. Ve vnitrobloku domu je garážové a rezidenční stání. Nyní jsou prostory oba pronajaty

9 950 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 23
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Jak vybrat správné pojištění nemovitosti?

09. 04. 18 Při stěhování bytu využívejte dobré reference

05. 03. 18 Kde v domácnosti vzniká prostor pro úsporu elektřiny

05. 02. 18 Virtuální kancelář a její výhody

-->