Pozemky, Stavební pozemky na prodej Karlovarský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 160
Prodej pozemku k bydlení, 1628 m², Drmoul, ul. Ke Hřišti

Prodej pozemku k bydlení, 1628 m², Drmoul, ul. Ke Hřišti

Drmoul, Drmoul

Prodej pozemku určeného k výstavbě rodinného bydlení v obci Drmoul, 3 km od Mariánských Lázní. Na pozemku se nachází původní rodinný dům, určený k rekonstrukci. V domě je zavedený vodovod, plyn, elektřina a na pozemku se nachází vsakovací jímka. Dle územního plánu je zde možná výstavba dvoupodlažních rodinných domů, je nutné zachovat 60% ozelenění na pozemku. Více info v RK.

2 590 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 10
Prodej, komerční pozemek, 1508 m2, Radyně u Toužimi

Prodej, komerční pozemek, 1508 m2, Radyně u Toužimi

Radyně, Toužim

Nabízíme k prodeji komerční pozemek o rozloze 1508 m2, který se nachází v obci Radyně u Toužimi, okr. Karlovy Vary. Pozemek je veden dle územního plánu jako OV (plochy občanského vybavení). Na pozemku se nachází dřevěná stodola o rozloze 20x10 m a elektřina je na hranici pozemku. Po konzultaci se stavebním úřadem v Toužimi, si může nový majitel pozemek zažádat o změnu na pozemek k bydlení nebo rekreaci. Do budoucna se uvažuje o změně územního plánu, kde bude převod z plochy občanského vybavení na pozemek k bydlení nebo rekreaci. Vhodný jako dlouhodobá investice. Obec Radyně leží 4 km od města Toužim. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře. S financováním Vám rádi pomohou naši hypotéční specialisté.

460 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 11
Prodej pozemku k bydlení v Šemnici, 752 m2, Karlovy Vary

Prodej pozemku k bydlení v Šemnici, 752 m2, Karlovy Vary

Pulovice, Šemnice

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o rozloze 752 m2 v Pulovicích vhodný k výstavbě rodinného bydlení. V současné době je pozemek zarostlý nálety dřevin, po pokácení vznikne krásné místo pro výstavbu rodinného domu s úžasným výhledem. Na pozemku se nachází základy původní zemědělské stavby a skružová studna. Výhodou je číslo popisné, které zůstalo původní stavbě a díky kterému se může po ohlášení stavby začít výstavba bez zdlouhavých odkladů. Na hranici pozemku se nachází sloup elektrického vedení. Pokud hledáte klidné místo pro Váš nový domov s dobrou dostupnosti do Karlových Varů 11 km, do Ostrova 8 km, do Kyselky 6 km, je tato nabídka určená právě pro Vás. Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si případnou prohlídku.

752 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 8
Prodej pozemku k bydlení, 1966 m², Březová, ul. Cínová

Prodej pozemku k bydlení, 1966 m², Březová, ul. Cínová

Březová, Březová

Máte rádi přírodu a klid? Nabízíme Vám k prodeji pozemek u potoka v obci Březová u Karlových Varů, jehož větší část je určena k výstavbě. Pozemek je dle platného územního plánu určený k bydlení v rodinných domech - městských a příměstských. Na pozemku se dá udělat malé jezírko. Inženýrské sítě jsou na okraji pozemku. Obec Březová je jen 10 minut jízdy autem od Karlových Varů, je ideálním místem pro komfortní bydlení a volnočasové aktivity. Čas zde lze trávit například houbařením, chytáním ryb nebo golfem. Nemovitost lze financovat hypotékou, kterou Vám rádi pomůžeme zdarma vyřídit v našem hypotečním centru. Domluvte si prohlídku ještě dnes.

1 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 8
Prodej, pozemek, 9437 m2, Karlovy Vary - Hory

Prodej, pozemek, 9437 m2, Karlovy Vary - Hory

Hory, Hory

Nabízíme Vám k prodeji pozemek v městské části Karlových Varů - Hory, skládá se z parcely o ploše 2.363 m2, která je z části zpevněná živičným povrchem a v územním plánu je jako stavební a další parcela 7.074 m2 vodní plocha + z toho zatravněná část cca 1.000 m2. Rybník je zarybněný s přítokem vody. V blízkosti pozemku les pro milovníky houbaření. Na pozemku je studna 6 m, elektrická přípojka, kanalizaci je možné napojit na kanalizaci cca 160 metrů a nebo vlastní ČOV. Více informací u makléře. Financování i pro podnikatele zajistíme za výhodných podmínek.

689 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 22
Prodej pozemku, 1514 m², Františkovy Lázně, ul. Budovatelská

Prodej pozemku, 1514 m², Františkovy Lázně, ul. Budovatelská

Horní Lomany, Františkovy Lázně

Nabízíme na prodej pozemek o celkové ploše 1514 m2, vedený v katastru nemovitostí jako zahrada, ale v územním plánu obce zahrnutý jako stavební, vhodný pro výstavbu rodinného domu, nebo penzionu. Voda, kanalizace, elektrika jsou na pozemku, plyn je na hranici pozemku. Pozemek je rovinatý, oplocený, je na něm základ pro garáž na 2 osobní auta a jímka na dešťovou vodu cca. 9 m3. Více informací u makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

1 769 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 21
Prodej pozemku k bydlení, 21176 m², Nová Role

Prodej pozemku k bydlení, 21176 m², Nová Role

Nová Role

Nabízíme Vám k prodeji pozemek v lukrativní části Mezirolí, jehož větší část je určena k výstavbě. Dle platného územního plánu je převážně pozemek veden jako plocha pro bydlení v rodinných domech a jen plocha celkem 0,4040 ha je vedena jako plocha zeleně soukromá a vyhrazená. Inženýrské sítě jsou na okraji pozemku. Pozemek se rozprostírá mezi původní zástavbou obce Mezirolí a rybníkem. Obec Mezirolí je jen 5 minut jízdy autem od Karlových Varů a je ideálním místem pro komfortní bydlení. Nemovitost lze financovat hypotékou, kterou Vám rádi pomůžeme zdarma vyřídit v našem hypotéčním centru. Domluvte si prohlídku ještě dnes.

5 726 800 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 12
Prodej, stavební pozemek, 208 m2, Hranice u Aše

Prodej, stavební pozemek, 208 m2, Hranice u Aše

Hranice, Hranice

Nabízíme k prodeji pozemek o ploše 208 m2, vedený v katastru jako zastavěná plocha a nádvoří. Současná stavba je ve špatném stavu. Okolní pozemek je v nájmu od obecního úřadu s možností následného odkoupení. Nutno vidět. Více informací u makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

230 000 Kč

Stav: Špatný

před 7 měsíci 6
Prodej pozemku k bydlení, 1660 m², Rájov u Mariánských Lázní

Prodej pozemku k bydlení, 1660 m², Rájov u Mariánských Lázní

Rájov, Mnichov

Prodej mírně svažité pozemkové parcely s celkovou plochou 1660 m2 v centru obce Rájov v Chráněné krajinné oblastio Slavkovský Les. Dojezdová vzdálenost do Mariánských Lázní přibližně 7 minut. V obci se v současnosti buduje nová kanalizace, vodovodní sítě. Na pozemku je studna, přes pozemek vede elektrické vedení. Původní dům již neexistuje, na katastrální mapě jsou přesně zaznačeny jeho koordináty. Pozemek je vhodný pro vybudování rodinného domu s velkou užitkovou či ozdobnou zahradou. Lokalita vzhledem k blízkosti Mariánských Lázní je vhodná jak pro trvalé bydlení, tak i pro rekreaci a odpočinek. V zimě možnost lyžování na běžkách, v létě turistika. Mariánské Lázně skýtají možnosti sportovního i kulturního vyžití, školky, školy základní i střední a pracovní příležitosti.

2 710 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 14
Prodej pozemku k bydlení, 1157 m², Hranice, ul. Nad nádražím

Prodej pozemku k bydlení, 1157 m², Hranice, ul. Nad nádražím

Hranice, Hranice

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek na hranicích s Německem, který se nachází na okraji města Hranice u Aše v blízkosti Růžového údolí a Hranického potoka. Na pozemku je umístěna stavba, která je určena k demolici. Součástí pozemku je septik, vrtaná studna, elektrická přípojka a přípojka na pevný internet. Ve městě je k dispozici veškerá občanská vybavenost. Nutno vidět.

628 500 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 3
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Jak vybrat správné pojištění nemovitosti?

09. 04. 18 Při stěhování bytu využívejte dobré reference

05. 03. 18 Kde v domácnosti vzniká prostor pro úsporu elektřiny

05. 02. 18 Virtuální kancelář a její výhody

Doporučené realitní kanceláře

-->