Pozemky na prodej, Karlovy Vary

Změnit zadání Počet inzerátů: 85
Prodej, komerční pozemek, 1508 m2, Radyně u Toužimi

Prodej, komerční pozemek, 1508 m2, Radyně u Toužimi

Radyně, Toužim

Nabízíme k prodeji komerční pozemek o rozloze 1508 m2, který se nachází v obci Radyně u Toužimi, okr. Karlovy Vary. Pozemek je veden dle územního plánu jako OV (plochy občanského vybavení). Na pozemku se nachází dřevěná stodola o rozloze 20x10 m a elektřina je na hranici pozemku. Po konzultaci se stavebním úřadem v Toužimi, si může nový majitel pozemek zažádat o změnu na pozemek k bydlení nebo rekreaci. Do budoucna se uvažuje o změně územního plánu, kde bude převod z plochy občanského vybavení na pozemek k bydlení nebo rekreaci. Vhodný jako dlouhodobá investice. Obec Radyně leží 4 km od města Toužim. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře. S financováním Vám rádi pomohou naši hypotéční specialisté.

460 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 11
Prodej pozemku k bydlení v Šemnici, 752 m2, Karlovy Vary

Prodej pozemku k bydlení v Šemnici, 752 m2, Karlovy Vary

Pulovice, Šemnice

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o rozloze 752 m2 v Pulovicích vhodný k výstavbě rodinného bydlení. V současné době je pozemek zarostlý nálety dřevin, po pokácení vznikne krásné místo pro výstavbu rodinného domu s úžasným výhledem. Na pozemku se nachází základy původní zemědělské stavby a skružová studna. Výhodou je číslo popisné, které zůstalo původní stavbě a díky kterému se může po ohlášení stavby začít výstavba bez zdlouhavých odkladů. Na hranici pozemku se nachází sloup elektrického vedení. Pokud hledáte klidné místo pro Váš nový domov s dobrou dostupnosti do Karlových Varů 11 km, do Ostrova 8 km, do Kyselky 6 km, je tato nabídka určená právě pro Vás. Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si případnou prohlídku.

752 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 8
Prodej pozemku k bydlení, 1966 m², Březová, ul. Cínová

Prodej pozemku k bydlení, 1966 m², Březová, ul. Cínová

Březová, Březová

Máte rádi přírodu a klid? Nabízíme Vám k prodeji pozemek u potoka v obci Březová u Karlových Varů, jehož větší část je určena k výstavbě. Pozemek je dle platného územního plánu určený k bydlení v rodinných domech - městských a příměstských. Na pozemku se dá udělat malé jezírko. Inženýrské sítě jsou na okraji pozemku. Obec Březová je jen 10 minut jízdy autem od Karlových Varů, je ideálním místem pro komfortní bydlení a volnočasové aktivity. Čas zde lze trávit například houbařením, chytáním ryb nebo golfem. Nemovitost lze financovat hypotékou, kterou Vám rádi pomůžeme zdarma vyřídit v našem hypotečním centru. Domluvte si prohlídku ještě dnes.

1 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 8
Prodej, pozemek, 9437 m2, Karlovy Vary - Hory

Prodej, pozemek, 9437 m2, Karlovy Vary - Hory

Hory, Hory

Nabízíme Vám k prodeji pozemek v městské části Karlových Varů - Hory, skládá se z parcely o ploše 2.363 m2, která je z části zpevněná živičným povrchem a v územním plánu je jako stavební a další parcela 7.074 m2 vodní plocha + z toho zatravněná část cca 1.000 m2. Rybník je zarybněný s přítokem vody. V blízkosti pozemku les pro milovníky houbaření. Na pozemku je studna 6 m, elektrická přípojka, kanalizaci je možné napojit na kanalizaci cca 160 metrů a nebo vlastní ČOV. Více informací u makléře. Financování i pro podnikatele zajistíme za výhodných podmínek.

689 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 22
Prodej pozemku k bydlení, 21176 m², Nová Role

Prodej pozemku k bydlení, 21176 m², Nová Role

Nová Role

Nabízíme Vám k prodeji pozemek v lukrativní části Mezirolí, jehož větší část je určena k výstavbě. Dle platného územního plánu je převážně pozemek veden jako plocha pro bydlení v rodinných domech a jen plocha celkem 0,4040 ha je vedena jako plocha zeleně soukromá a vyhrazená. Inženýrské sítě jsou na okraji pozemku. Pozemek se rozprostírá mezi původní zástavbou obce Mezirolí a rybníkem. Obec Mezirolí je jen 5 minut jízdy autem od Karlových Varů a je ideálním místem pro komfortní bydlení. Nemovitost lze financovat hypotékou, kterou Vám rádi pomůžeme zdarma vyřídit v našem hypotéčním centru. Domluvte si prohlídku ještě dnes.

5 726 800 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 12
Prodej pozemku, 4294 m², Karlovy Vary, ul. Stará Kysibelská

Prodej pozemku, 4294 m², Karlovy Vary, ul. Stará Kysibelská

Drahovice, Karlovy Vary

Prodej zajímavého investičního pozemku, na kterém bylo vydáno územní rozhodnutí s nabytím právní moci. Pozemek se nachází v jedné z nejoblíbenějších částí Karlových Varů - Horních Drahovicích. V blízkém okolí se nachází veškerá občanská vybavenost a lesy, přitom do centra města je to pouhých pár minut autem nebo MHD. Součástí prodeje je schválený projekt na výstavbu dvou atraktivních bytových domů s celkem 77 byty (49x 2+KK, 25x1+KK, 3x3KK) a s doplňkovými komerčními plochami - 4 prodejny a 1 kancelář. Projekt počítá se 129 parkovacími místy v garážích a 6 místy venkovními. Neváhejte a domluvte si schůzku s makléřem. Financování Vám zdarma vyřídí naši finanční specialisté.

20 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 10
Prodej pozemku k bydlení, 29142 m², Jáchymov

Prodej pozemku k bydlení, 29142 m², Jáchymov

Jáchymov

Prodej souboru pozemků v obci Jáchymov o celkové výměře 29.142 m². Pozemky jsou dle územního plánu určeny k hromadné rekreaci - výstavba hotelu, penzionu, kempu, autokempu apod, k čemuž vybízí i jejich umístění v nádherné přírodě, ze všech stran obklopeno lesy. Pozemky se skládají z části z několika asfaltových cest vč. větší vyvýšené zpevněné plochy o výměře cca 2.300 m², ze které je nádherný výhled do okolních lesů, a z části z lesa. Do konce 90. let byla na pozemku provozována škola v přírodě, od té doby je pozemek nevyužívaný. Na pozemek je přiveden elektrický proud a je zde vlastní trafostanice, vodovod je ve vzdálenosti cca 800 m a je zde možnost napojení. Odvod odpadních vod se dle ÚP bude řešit místní ČOV. Přístup k pozemkům vede přes asfaltovou komunikaci, která je zabezpečena závorou. Více informací rádi poskytneme na dotaz.

4 480 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 24
Prodej pozemku k bydlení, 2078 m², Březová

Prodej pozemku k bydlení, 2078 m², Březová

Březová, Březová

Nabízíme k prodeji soubor pozemků (celkem 7), které se nacházejí v souvislé zástavbě obce Březová. Celková výměra je 2078 m2, na katastru jsou vedeny jako zahrady, lesní pozemky a trvalé travní porosty. Pozemky jsou v sousedství stávajících rodinných domů, dále za hranicí navazují rozsáhlé zalesněné plochy. Pozemky jsou určeny k zástavbě rodinného domu na základě rozhodnutí o umístění stavby. V případě zájmu poskytne projektovou dokumentaci majitel zdarma, výstavba RD nebyla započata. Přístup k pozemkům je zajištěný, ale je nutné ho rozšířit. Terén je mírně svažitý s jihozápadní orientací. V současné době jsou pozemky zatravněné náletovými travinami. V dosahu jsou veškeré inženýrské sítě, elektrika je na hranici, kanalizace je vedena přes pozemek- při plánované zastavitelnosti je respektován současný stav kanalizačních svodů a nebude narušen výstavbou. Plynová a vodovodní přípojka bude vedena se sousedícího bytového domu. S financováním Vám rádi pomůžeme v našem hypotečním centru.

1 750 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 8
Prodej pozemku, 1641 m², Jáchymov

Prodej pozemku, 1641 m², Jáchymov

Jáchymov

Nabízíme k prodeji svahovitý pozemek v Jáchymově o celkové výměře 1641 m2. Pozemek je podle územního plánu určen k bydlení. Možná je výstavba rekreačního zařízení, hotelu, penzionu, rodinného domu apod. Na hranici pozemku jsou zavedeny inženýrské sítě. K pozemku vede zpevněná komunikace. Okolí je protkané turistickými, cyklo a běžeckými trasami. Z Jáchymova je výborná dostupnost do Ostrova nad Ohří a Karlových Varů. Neváhejte, takových polohou hezkých pozemků není mnoho. Financování Vám zdarma zařídí naše hypoteční centrum.

640 Kč za m2

Stav: Špatný

před 3 měsíci 5
Prodej pozemku, 980 m², Bochov - Kozlov

Prodej pozemku, 980 m², Bochov - Kozlov

Kozlov, Bochov

Nabízíme Vám prodej pozemku vedený na katastru nemovitostí jako trvalý travní porost o celkové ploše 980 m2. Kozlov je místní část města Bochova ležící přibližně v půli cesty mezi městy Bochovem a Toužimí při silnici II/198. Vzdálenost od Karlových Varů je 23 km, od Bochova 8 km a od Toužimi 13 km. Více informací u makléře.

554 500 Kč

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 3
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Jak vybrat správné pojištění nemovitosti?

09. 04. 18 Při stěhování bytu využívejte dobré reference

05. 03. 18 Kde v domácnosti vzniká prostor pro úsporu elektřiny

05. 02. 18 Virtuální kancelář a její výhody

Doporučené realitní kanceláře

-->