Pozemky na prodej, Sokolov

Změnit zadání Počet inzerátů: 70
Prodej, ostatní plocha, 912 m², Jindřichovice

Prodej, ostatní plocha, 912 m², Jindřichovice

Jindřichovice

Prodej pozemku na kraji obce Jindřichovice. Parcela je v územním plánu obce určena pro zastavení rodinnými domy venkovského typu. Voda, kanalizace a elektřina jsou v nedalekém dosahu, který je znázorněn na situačním výkresu. Plocha pozemku je 912 m2. Více informací v RK. S financováním rádi pomůžeme.

489 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 9
Prodej pozemku k bydlení, 2278 m², Bublava

Prodej pozemku k bydlení, 2278 m², Bublava

Bublava, Bublava

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové ploše 2278 m2, v katastru nemovitostí vedených jako ostatní plocha, neplodná půda, ale v územním plánu obce zahrnutý jako stavební pozemek určený pro stavbu rodinného domu. Voda, kanalizace, plyn a elektřina jsou na hranici pozemku. Nutno vidět. Více informací v RK. S financováním Vám rádi pomůžeme.

750 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 4 dny 6
Prodej zahradní chatky v Rotavě, 429m2

Prodej zahradní chatky v Rotavě, 429m2

Rotava, Rotava

Hledáte relax po náročném dni a nechce se Vám sedět doma u televize? Nabízíme Vám přenechání nájmu města zahrádky nedaleko rotavského sídliště. Na pozemku stojí nádherná patrová chatička, kterou lze využívat nejen od jara do podzimu, ale i v zimních měsících. Chata je velmi důmyslně propracována. Velkou výhodou je kombinovaný krb s udírnou. Pozemek je udržovaný a je zde pomýšleno i na zpevněné místo pro bazén nebo trampolínu. Neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes. Financování Vám rádi a zdarma zajistíme.

450 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 4
Prodej zahrady, 721 m², Staré Sedlo

Prodej zahrady, 721 m², Staré Sedlo

Staré Sedlo, Staré Sedlo

Nabízíme Vám k prodeji krásnou udržovanou zahradu, která se nachází v rekreační části oblíbené obce Staré Sedlo. Je možné zde postavit stavbu sloužící k rekreaci. Na zahradě jsou vzrostlé stromy, spousta kvetoucích i zelených rostlin a kůlna na nářadí. Na okraji pozemku je vyvedena přípojka pitné vody a elektřiny. K dispozici je projektová dokumentace k možnému vrtu studny na pozemku. Neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes! S financováním Vám rádi a zdarma pomůžeme.

700 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 3
Prodej louky, 8125 m², Chodov

Prodej louky, 8125 m², Chodov

Chodov

Nabízíme na prodej pozemek o celkové ploše 8125 m2, který je dle katastru vedený jako orná půda. Terén pozemku je rovinatý, je na něm náletová dřevina.V blízkosti pozemku je rybník Račák a nedaleko se nachází stavba pro výrobu a skladování. Jedná se o plochu stabilizovanou, s funkčním využitím SN-plochy smíšené nezastavěného území. Dle územního plánu není pozemek určen k výstavbě. Bližší info v RK. S financováním Vám rádi pomůžeme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

1 200 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 19
Prodej pozemku k bydlení, 309 m², Šindelová

Prodej pozemku k bydlení, 309 m², Šindelová

Šindelová

Nabízíme k prodeji pozemek, o výměře 309 m2, který se nachází v obci Šindelová. Pozemek je dle územního plánu určen k zastavění. Více informací u makléře.

204 585 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 3
Prodej pozemku k bydlení, 493 m², Kynšperk nad Ohří

Prodej pozemku k bydlení, 493 m², Kynšperk nad Ohří

Kynšperk nad Ohří

Nabízíme k prodeji pozemek v lokalitě Kynšperk nad Ohří. Parcela je obdélníkového tvaru a poskytuje dostatečný prostor i pro náročnější zájemce. Zahradu je možno využít jako parcelu ke stavbě rodinného domu. Inženýrské sítě (kanalizace, voda, plyn a elektřina) jsou na hranici pozemku. Pokud hledáte pěkné místo pro odpočinek a nebo pro stavbu rodinného domu a naše nabídka vás zaujala, kontaktujte makléře pro více informací a sjednání konkrétního termínu prohlídky.

249 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 9
Prodej, ostatní, 3151 m², Josefov

Prodej, ostatní, 3151 m², Josefov

Radvanov, Josefov

Nabízíme k prodeji pozemek v Josefově o celkové ploše 3.151 m2. V katastru veden jako ostatní plocha - neplodná půda. Příjezd až k pozemku po obecní komunikaci. Více informací u makléře.

319 900 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 7
Prodej pole, 2819 m², Rovná

Prodej pole, 2819 m², Rovná

Rovná

Nabízíme Vám pozemek vedený na katastru nemovitostí jako orná půda, chráněná krajinná oblast, zemědělský půdní fond o celkové ploše 2819 m2. Obec Rovná se nachází v okrese Sokolov, kraj Karlovarský. Více informací u makléře.

589 705 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 3
Prodej pozemku k bydlení, 925 m², Horní Slavkov

Prodej pozemku k bydlení, 925 m², Horní Slavkov

Horní Slavkov, Horní Slavkov

Prodej pozemku určeného ke stavbě rodinného domu "SPECIFICKÉHO TYPU" o výměře 925 m2. Stavbou domu na této parcele získáte bydlení na klidném místě blízko Slavkovského lesa, současně s dobrou dostupností do Horního Slavkova a Karlových Varů. Inženýrské sítě jsou dostupné. Nemovitost lze financovat hypotékou, kterou Vám zajistíme v M&M hypocentru.

349 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 4
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Jak vybrat správné pojištění nemovitosti?

09. 04. 18 Při stěhování bytu využívejte dobré reference

05. 03. 18 Kde v domácnosti vzniká prostor pro úsporu elektřiny

05. 02. 18 Virtuální kancelář a její výhody

Doporučené realitní kanceláře

-->