Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Karlovarský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, nájemní dům, 106 m2, Hranice u Aše, ul. Mládeže

Prodej, nájemní dům, 106 m2, Hranice u Aše, ul. Mládeže

Hranice, Hranice

Nabízíme k prodeji nájemní dům v Hranicích u Aše o 4 bytových jednotkách. Byty jsou 2x 4+1, 1x 3+1 a 1x 2+1. Je zde centrální vytápění a každý byt má svůj vodoměr a elektroměr. Na pozemku je udržovaná zahrada s venkovním posezením a dvě kopané studny s užitkovou vodou. Dům je plně obsazen nájemníky. Je vhodný na investici. Veškerá občanská vybavenost se nachází v blízkosti nemovitosti. V současné době jsou všechny byty obsazené. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Více informací v RK. S financováním Vám rádi pomůžeme.

3 150 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 hod. 13
Prodej, Obchodní objekt, Cheb, Americká

Prodej, Obchodní objekt, Cheb, Americká

Cheb

Prodej obchodního objektu o celkové výměře 990 m2 se nachází na pozemku o velikosti 4386 m2. Jednopodlažní obchodní objekt je pronajatý a slouží jako prodejna s potravinami. Objekt má vlastní parkoviště pro 53 automobilů. Dle písemného vyjádření Městského úřadu Cheb- je možno: A) ke stávající budově přistavit jednopodlažní administrativní budovu 300 m2 nad stávající parkovací plochou, 53 parkovacích stání. B) odstranit stávající budovu a vybudovat v 1 PP parkovací plochu o výměře 2 326 m2, 65 parkovacích stání, v 1 NP obchodní prostory o výměře 1 517 m2 a 28 parkovacích stání, ve 2 NP administrativní prostory 1 147 m2.

19 600 000 Kč

Stav: Dobrý

před 22 hod. 12
Prodej, kemp, 8795 m2, Františkovy Lázně

Prodej, kemp, 8795 m2, Františkovy Lázně

Františkovy Lázně, Františkovy Lázně

Prodej funkčního kempu ve Františkových Lázních. Celková výměra pozemků je 8.795 m2. V kempu se nachází celkem 30 chatek, 23 k pronajímání po 4 lůžkách, 7 chatek slouží jako technické. Je možné také pronajmout 13 luxusních mobilheimů, 10 po 5-ti lůžkách, 2 po 4 lůžkách. Jeden pro vozíčkáře včetně koupelny. 40 kempových stání. Velká jídelna pro 100 osob a zastřešená terasa pro 80 osob. Celá kemp je kompletně zasíťován - voda, místní kanalizace, elektřina a užitková voda. Vše kompletně zařízeno. Prodej včetně rezervací na sezonu. V kupní ceně je zahrnut i pozemek nedaleko kempu o výměře cca 13.800 m2 vedený jako trvalý travní porost. Nutno vidět. Více informací u makléře.

20 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 15
Prodej, výrobní a skladovací prostory, Velký Luh

Prodej, výrobní a skladovací prostory, Velký Luh

Velký Luh, Velký Luh

Nabízíme Vám k prodeji, možnost i pronájmu, areál firmy s velkou manipulační plochou, skladovacími prostory, dílnou, garáží. K dispozici dům s kanceláří a možnost ubytování se 6 lůžky. Objekt je napojen na veřejnou kanalizaci, vlastní studna a trafostanice. Prostory jsou vhodné jak pro výrobu, tak skladování i dalšího využití. Více informací v RK. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti. S financováním Vám rádi pomůžeme.

4 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 11
Prodej, nebytový prostor, 126 m2, Cheb, ul. Osvobození

Prodej, nebytový prostor, 126 m2, Cheb, ul. Osvobození

Cheb

Nabízíme Vám k prodeji jednotku vymezenou podle zákona o vlastnictví bytů jako jiný nebytový prostor, která se nachází ve zvýšeném přízemí domu a po změně užívání je možno ji využít jako bytovou jednotku. Jinak je prostor vhodný pro kanceláře, obchod a služby nebo drobnou výrobu. Vytápění a ohřev vody je zajištěn plynovým kotlem. Podlahy koberec a dlažba, okna jsou plastová. Ze zadní části objektu je možné využít po úpravě rampu. Doporučuji prohlídku. Více informací u makléře. Financování zajistíme za výhodných podmínek. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

1 250 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 15
Prodej, nájemní dům, 297 m2, Dalovice, ul. Příční

Prodej, nájemní dům, 297 m2, Dalovice, ul. Příční

Dalovice, Dalovice

Nabídka vyjímečné investiční příležitosti- prodej 3podlažního nájemního domu se šesti byty v obci Dalovice, která je vzdálena pouhé 4 km od Karlových Varů. Dům má ze 3 stran novou fasádu a je celkově v dobrém stavu. V 1.NP se nachází 2 byty o velikosti 1+1, v 2. a 3.NP jsou dva byty 2+1 a dva byty 1+1. Všechny jednotky jsou dlouhodobě pronajaty stálými nájemníky. Některé byty prošly částečnou rekonstrukcí. Vytápění je řešeno elektrickými přímotopy, v jednom bytě je podlahové topení. Ohřev vody má každá jednotka řešeno bojlerem. Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci, je celopodsklepený a náleží k němu parcela 200 m2, která je zatravněná a neudržovaná. V obci je veškerá občanská vybavenost. Neváhejte kontaktovat makléře pro více informací, financování Vám pomůžeme zdarma vyřídit v našem hypotečním centru.

5 700 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 14
Prodej, Restaurace, stravování, Karlovy Vary

Prodej, Restaurace, stravování, Karlovy Vary

Stará Role, Karlovy Vary

Nabízíme k prodeji zavedenou restauraci s bowlingem. Nemovitost se nachází uprostřed sídliště v Karlových Varech- Staré Roli. Budova stojí na vlastním pozemku. Součástí prodeje jsou další dva přilehlé pozemky, z nichž na jednom je vytvořeno venkovní posezení. V budově se nachází veliká společenská místnost s výčepem, menší kuchyňka, pánské a dámské toalety, a příruční sklad, kde je také umístěn kotel na tuhá paliva. V další místnosti jsou pak umístěny dvě bowlingové dráhy. Celý objekt je kompletně podsklepen. Nemovitost je vhodná i pro případného developera, který by stavební úpravou mohl vytvořit objekt k bydlení. Neváhejte a objednejte si prohlídku.

6 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 19
Prodej, komerční objekt, 1016 m2, Cheb, ul. Dyleňská

Prodej, komerční objekt, 1016 m2, Cheb, ul. Dyleňská

Cheb

Nabízíme k prodeji komerční objekt v centru Chebu sousedící se zimním stadionem. Jedná se o objekt původní pekárny z roku 1904. Dispozice objektu je s drobnými úpravami v původním stavu, doplněná pozdější nástavbu ve 2.NP. Na objektu je průběžně prováděna rekonstrukce - výměna okenních a dveřních výplní, vybudování kanceláře v 1. NP, omítky atd. Zastavěná plocha 1. NP je 494 m2, 2. NP má podlahovou plochu 255 m2. Součástí objektu je samostatně stojící garáž. Bližší informace v RK. Cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

4 300 000 Kč

Stav: Ve výstavbě Balkon

před týdnem 13
Prodej, Bytový dům, OV, Skalná, ul. Česká

Prodej, Bytový dům, OV, Skalná, ul. Česká

Skalná

Nabízíme Vám k prodeji bytový dům se zahradou v klidné lokalitě města. Dispozičně v přízemí jsou čtyři místnosti, v prvním patře dalších šest, dále menší koupelna a dva malé prostory. Dům je částečně podsklepen a má velkou půdu která jde využít pro vybudování dalších obytných místností, napojen je na veřejný vodovod a kanalizaci, elektrický proud je též zaveden. Plynovodní potrubí vede asi 15 metrů od budovy. V současné době se bude dům vyklízet, celková rekonstrukce nutná. Více informací v RK. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. S financováním Vám rádi pomůžeme.

700 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 10
Prodej, nebytový prostor, 45 m2, Mariánské Lázně

Prodej, nebytový prostor, 45 m2, Mariánské Lázně

Mariánské Lázně

Prodej nebytového prostoru o ploše 45 m2, na Hlavní třídě v Mariánských Lázních. Prostor se nachází v přízemí, z levého boku domu. Skládá se ze dvou místností a sociálního zařízení v přízemí a jedné místnosti v patře, která je přístupná po dřevěném schodišti. Více informací u makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

850 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 6
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Při stěhování bytu využívejte dobré reference

05. 03. 18 Kde v domácnosti vzniká prostor pro úsporu elektřiny

05. 02. 18 Virtuální kancelář a její výhody

12. 01. 18 Stěhování těžkých břemen