Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Karlovarský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej polyfunkčního domu, 196 m², Počátky, Kraslice

Prodej polyfunkčního domu, 196 m², Počátky, Kraslice

Počátky, Kraslice

ZLEVNĚNO! Nabízíme na prodej budovu o zastavěné ploše 196 m2, která leží v malé vesničce Počátky - část města Kraslice v okrese Sokolov. Nachází se asi 6 km na západ od Kraslic, necelý 1 km od česko-německé hranice. Jedná se o bývalou školu, která byla postavena v roce 1930. Budova je před kompletní rekonstrukcí. Předmětem prodeje jen dům bez pozemku. Objekt je podsklepený, v přízemí a v prvním patře je několik místností včetně půdního prostoru, který se dá také využít. Elektrika je přivedena, kanalizace je svedena do septiku. Dům stojí na pozemku, který je ve vlastnictví České republiky, možnost odkoupení včetně pozemku o velikosti 1443 m2. Případný zájemce, který si dům koupí a bude mít zájem o pozemek, tak si bude muset odkup pozemku vyřídit sám na své náklady. Objekt je možné po rekonstrukci využívat jako skladové nebo výrobní prostory, výstavba nájemního domu nebo domu pro seniory. Nutno vidět. Bližší info v RK.

240 000 Kč

Stav: Špatný

před 9 hod. 15
Prodej, obchodní objekt, 1300 m², Cheb, ul. Truhlářská

Prodej, obchodní objekt, 1300 m², Cheb, ul. Truhlářská

Cheb

Prodej nového reprezentativního firemního objektu s vlastním pozemkem o rozloze 1300m2 a zastavěnou plochou 525m2, včetně parkoviště pro dvě desítky aut. Objekt je využíván jako autosalon, servis a pneuservis. Areál je využitelný jako firemní sídlo s prezentací produkce a výrobou, motosalon se servisem, casino, klientské centrum, velkoobchod s prodejnou apod.. Dvoupatrová moderní budova s výtahem, kolaudovaná roku 2018. V čele budovy je prosklená výstavní hala, užívaná jako autosalon, prodejna. Dále v patře kanceláře, tělocvična pro zaměstnance, sprchy, WC. Stavebně navazuje část využívaná jako pneuservis, sklad, dílny, parkoviště. Vše ve vysokém standardu. Ústřední vytápění je navrženo kombinované teplovodní podlahové, konvekční a stropními sálavými panely, objekt je vybaven také rekuperací využitelnou jako klimatizace. Areál je vybaven moderním nábytkem, kvalitní sanitou. Případné financování koupě hypotékou vám pomohou řešit naši finanční specialisté.

22 500 000 Kč

Stav: Novostavba

včera 42
Prodej nájemního domu, 1614 m², Aš, ul. Nedbalova

Prodej nájemního domu, 1614 m², Aš, ul. Nedbalova

Nabízíme k prodeji 3 generační vilu v rezidenční lokalitě města Aš. K vile náleží okrasná, udržovaná zahrada s 2 skleníky a kůlnami. V přízemí se nachází byt o dispozici 3+kk po kompletní rekonstrukci. V 1. patře je také byt k obývání o stejné dispozici. Ve 2. patře je byt 2+1, zde vhodný k rekonstrukci. Z velké části jsou na domě nová okna - trojskla. 3 vyvložkované komíny. Dům má plynové ústřední topení - v každém bytě separátní topení. Dům je celý podsklepený a z velké části je oplocen zděným plotem. Vzhledem k lokalitě nemovitosti je dům vhodný i pro investiční příležitost. Neváhejte a domluvte si prohlídku nemovitosti u makléře.

4 450 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 dny 40
Prodej nájemního domu, 230 m², Aš, ul. Studentská

Prodej nájemního domu, 230 m², Aš, ul. Studentská

Nabízíme do prodeje dům v Aši v klidné lokalitě. V domě je sedm bytových jednotek. V přízemí je garsonka a byt 1+1 ve stádiu budování. V prvním patře jsou byty 1+1 v současné době obsazeny. Ta samá situace je i ve druhém patře. Ve třetím patře je byt 3+1 po rekonstrukci, obsazený. Topení a rozvod teplé vody je zajištěn centrálním rozvodem. Každý byt má své odpočtové hodiny na elektriku a vodoměr na studenou vodu. Výnosnost obsazených bytů je 35 000,- Kč. Více informací u odpovědného makléře. S financováním vám pomůže náš specialista.

5 565 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 12
Prodej hotelu, penzionu, 635 m², Stará Voda

Prodej hotelu, penzionu, 635 m², Stará Voda

Sekerské Chalupy, Stará Voda

Prodej budov bývalého penzionu mezi Velkou Hleďsebí a Starou Vodou v okrese Cheb. Objekt je tvořen dvěma budovami, obě jsou v současné chvíli určené k rekonstrukci. Je zde možné vybudovat nejen ubytování s restaurací, ale i komerční objekt s jiným využitím - autoservis, dílna apod. Je zde zaveden veřejný vodovod, odpady jsou svedeny do jímky s vlastní čističkou. Zdrojem užitkové vody je studna. Pozemky v okolí obou domů jsou z části ve vlastnictví objektu, část je dlouhodobě pronajata. Více info v RK. K dispozici ihned.

4 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 8
Prodej, komerční objekt, Jenišov

Prodej, komerční objekt, Jenišov

Jenišov, Jenišov

Nabízíme k prodeji komerční objekt v Jenišově u Karlových Varů.Objekt se skládá z administrativní budovy s kancelářemi a archivem,která je uvnitř kompletně zrekonstruována. Druhou budovu lze využít pro drobnou výrobu,autoservis,zámečnickou dílnu,sklad.Ideální objekt pro sídlo firmy.Nyní je tento prostor pronajat.. Výhodou je vlastní parkoviště pro nejméně 10 vozidel. Jenišov se nachází v těsné blízkosti Karlových Varů, 500 m od dálnice na Cheb.

4 590 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 14
Prodej bytového domu, 193 m², Kraslice, ul. U plynárny

Prodej bytového domu, 193 m², Kraslice, ul. U plynárny

Kraslice

Nabízíme na prodej bytový dům o zastavěné ploše 193 m2, který se nachází v klidné části Kraslic. V přízemí domu jsou dvě bytové jednotky před rekonstrukcí, v prvním patře se nachází také dvě bytové jednotky před rekonstrukcí. Vytápění v celém domě zajišťuje plynový kotel, každé patro se dá vytápět zvlášť. Ve druhém patře je bytová jednotka 4+1, která je po kompletní rekonstrukci. Byt má plastová okna, vyzděnou koupelnu, plovoucí podlahy. Část střechy je nová a část střechy je opravená, v přízemí a v I. patře jsou okna dřevěná. K domu je možné přikoupit výrobní objekt, který je s nájemním domem propojený. Bližší info v RK. S financováním Vám rádi pomůžeme.

2 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 26
Prodej hotelu, penzionu, 2051 m², Libá

Prodej hotelu, penzionu, 2051 m², Libá

Libá

Prodej kulturního domu (lidově kulturáku) v obci Libá, která se nachází v údolí Libského potoka při okraji hraničního lesa s Německem. Na dosah jsou velká města jako Marktredwitz (27 km), Waldsassen (30 km), Františkovy Lázně (8 km) a Selb (15 km), která umožňují nalézt další profesní uplatnění a poté následné ubytovací prostory pro tyto pracovníky. Tuto členitou stavbu lze rozdělit na dvě části, budovu restaurace a halu společenského sálu. Obě části jsou samostatně přístupné vlastními vchody i vzájemně provozně propojené. Budova restaurace je podsklepená, má dvě nadzemní podlaží a podkroví. Ve sklepních prostorách jsou sklady a kotelna, v přízemí kuchyňský provoz, restaurace a hygienické vybavení, v patře je sálek s barem. Možnost ubytování je v části patra a podkroví. Parkování je na vlastním pozemku. V případě jakýchkoli dotazů, kontaktujte makléře. Zdarma pro Vás zajistíme financování, pojištění a převod energií.

3 250 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 21
Prodej, apartmán 2+1+ L+ garáž, 72 m2, Mariánské Lázně

Prodej, apartmán 2+1+ L+ garáž, 72 m2, Mariánské Lázně

Mariánské Lázně

Prodej apartmánu 2+1+ L+ garáž v ulici Třebízského v Mariánských Lázních o podlahové ploše 72 m2. Apartmán v osobním vlastnictví se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlového domu. Vytápění a ohřev vody elektrickým proudem. Dominantou je krb v obývacím pokoji, který také slouží k vytápění. K apartmánu náleží sklepní kóje o výměře 6 m2. Dům je průběžně renovován (hydroizolace, zámková dlažba před garážemi a na příjezdové cestě, fasáda, střecha). Apartmán je k dispozici včetně kompletního zařízení, které je v ceně nemovitosti. Dům leží v klidné části obce s pěší dostupností od kolonády, lanového centra, městského divadla a dalších památek, zajišťuje překrásný výhled do okolí. Umístění nabízí spoustu zajímavých příležitostí pro využití volného času, sportování a odpočinku. S financováním Vám rádi pomůžou naši hypoteční specialisté. Skvělá investice. Doporučuji

3 050 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 14
Prodej, nájemní dům, 650 m2, Karlovy Vary - Centrum

Prodej, nájemní dům, 650 m2, Karlovy Vary - Centrum

Karlovy Vary

Nabízíme k prodeji nájemní dům o podlahové výměře 504 m2, který se nachází na pěší zóně v Karlových Varech v ulici Zámecký vrch. Dům má pět nadzemních podlaží a jedno podzemní. Nemovitost je možno využívat na pronájem bytů, penzion nebo přestavět na hotel. Součástí prodeje je schválený projekt na přestavbu hotelu s apartmány a restaurací. Skvělá investiční příležitost. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

27 500 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 6 dny 15
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Jak vybrat správné pojištění nemovitosti?

09. 04. 18 Při stěhování bytu využívejte dobré reference

05. 03. 18 Kde v domácnosti vzniká prostor pro úsporu elektřiny

05. 02. 18 Virtuální kancelář a její výhody

-->