Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Karlovarský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, výrobní objekt, 1361 m2, Hranice, ul. Vítězná

Prodej, výrobní objekt, 1361 m2, Hranice, ul. Vítězná

Hranice, Hranice

Nabízíme k prodeji výrobní, skladovací objekt o celkové výměře 7.005 m2, v Hranicích u Aše, nedaleko hranic s Německou republikou. Celý objekt je oplocený s vlastním příjezdem pro osobní i nákladní automobily. Na pozemku se nachází vlastní kopaná studna. Budova má čtyři nadzemní podlaží. V přízemí betonová podlaha, ostatní patra jsou dřevěná, nově udělána. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Je zde udělána střecha, svody a plastová okna. Z podkroví možno vybudovat byt. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Více informací v RK. S financováním rádi pomůžeme.

7 800 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 11
Prodej, penzion, 300 m2, Tisová u Nejdku

Prodej, penzion, 300 m2, Tisová u Nejdku

Tisová, Nejdek

Prodej nadstandardně zařízeného penzionu s okrasnou zahradou v obci Tisová u Nejdku. Celková kapacita penzionu je 12 osob. Dům byl kolaudován v roce 2013. V přízemí domu se nachází chodba, prostorná koupelna se sprchovým koutem, kuchyň je spojena s velkou jídelnou. Dominantou celé místnosti je velký krb s teplovodním výměníkem. Z přízemí je vchod na velkou terasu, která je situována na jih. V 1. NP se nachází tři velké ložnice, z toho dvě se vstupem na balkón, koupelnou s vanou a WC. Sklep je tvořen kuchyní, velkým ratanovým posezením a kulečníkem. K dispozici je zde finská sauna. Ze sklepa je vstup na verandu s výhledem do lesa. Celý dům je vytápěn tepelným čerpadlem s akumulační nádobou na 1000 l. Dům má vlastní zdroj pitné vody. Vedle domu se nachází garáž pro 4 auta s možností využití půdy nad garáží. Na pozemku je okrasná zahrada. Vhodné pro milovníky přírody a odpočinku /cykloturistika, lyže/. S financováním rádi pomůžeme. Více informací u makléře.

9 990 000 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před 3 dny 28
Prodej, dům 14+1, 342 m2, Skalná, Vonšov

Prodej, dům 14+1, 342 m2, Skalná, Vonšov

Vonšov, Skalná

Nabízíme k prodeji dům o zastavěné ploše 342 m2 v obci Skalná, katastrální území Vonšov. V přízemí domu je devět místností a sociální zařízení, v patře je šest místností. Okna jsou dřevěná, částečně voda v plastu. Půda a střecha je v dobrém stavu. Na pozemku je studna a septik. V blízkosti je národní přírodní rezervace SOS. Nutná rekonstrukce, možnost využít jako penzion, ubytovnu, muzeum těžby kaolínu, sklady, drobná provozovna - více účelový objekt. Nutno vidět. S financováním Vám rádi pomůžeme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitostí.

350 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 31
Prodej, nájemní dům, 297 m2, Dalovice, ul. Příční

Prodej, nájemní dům, 297 m2, Dalovice, ul. Příční

Dalovice, Dalovice

Nabídka vyjímečné investiční příležitosti- prodej 3podlažního nájemního domu se šesti byty v obci Dalovice, která je vzdálena pouhé 4 km od Karlových Varů. Dům má ze 3 stran novou fasádu a je celkově v dobrém stavu. V 1.NP se nachází 2 byty o velikosti 1+1, v 2. a 3.NP jsou dva byty 2+1 a dva byty 1+1. Všechny jednotky jsou dlouhodobě pronajaty stálými nájemníky. Některé byty prošly částečnou rekonstrukcí. Vytápění je řešeno elektrickými přímotopy, v jednom bytě je podlahové topení. Ohřev vody má každá jednotka řešeno bojlerem. Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci, je celopodsklepený a náleží k němu parcela 200 m2, která je zatravněná a neudržovaná. V obci je veškerá občanská vybavenost. Neváhejte kontaktovat makléře pro více informací, financování Vám pomůžeme zdarma vyřídit v našem hypotečním centru.

6 200 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 16
Prodej, obchodní objekt, byt 2+1, Aš, ul. Hlavní

Prodej, obchodní objekt, byt 2+1, Aš, ul. Hlavní

Nabízíme k prodeji polyfunkční dům v centru města. V přízemí je prostor bývalého bistra s terasou, kuchyňské zázemí, toalety. V 1. patře je bývalé kadeřnictví. Jedná se o 2 místnosti vhodné pro kancelářské nebo jiné komerční účely. V 2. a 3. patře částečně zařízené bytové jednotky 2+1. Současně je možné koupit i navazující dům s restaurací s diskotékou a terasou, která je v provozu. Dům má plynové vytápění a je napojen na inženýrské sítě. Objekt je vhodný pro podnikání i bydlení. Doporučuji prohlídku. Více informací v RK. S financováním Vám rádi pomůžeme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

2 800 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 30
Prodej, nájemní dům, 146 m2, Dalovice, ul. Zálesí

Prodej, nájemní dům, 146 m2, Dalovice, ul. Zálesí

Dalovice, Dalovice

Prodej nájemního domu v obci Dalovice, se samostatnou garáží pro 2 automobily a samostatným přízemním objektem, kde se nyní nachází malá "hospůdka" majitele domu. Zastavěná plocha je 146 m2, užitná plocha je 440 m2. Dům je celý podsklepen, ve sklepě se nachází automatický kotel na tuhá paliva a prádelna se sušárnou. V celém domě ÚT, nové rozvody vody a kanalizace (r. 2014). V roce 2012 byla provedena rekonstrukce střechy včetně krytiny. V domě se nachází 4 samostatné pokoje, byt 1+1, byt 3+1 s možností půdní vestavby. Všechny pokoje a byty jsou v současné době pronajaty. Dům slouží částečně jako ubytovna. Informace o aktuálním měsíčním výnosu u makléře. Návratnost max. 8 let. Výhodná investiční příležitost. Dům je v klidné lokalitě s velmi dobrou dostupností MHD, ČSAD a ČD. S financováním Vám rádi pomůžeme. Více informací u makléře.

3 650 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 19
Prodej, penzion, 146 m2, Dalovice, ul. Zálesí

Prodej, penzion, 146 m2, Dalovice, ul. Zálesí

Dalovice, Dalovice

Prodej penzionu v obci Dalovice, se samostatnou garáží pro 2 automobily a samostatným přízemním objektem, kde se nyní nachází malá "hospůdka" majitele domu. Zastavěná plocha je 146 m2, užitná plocha je 440 m2. Dům je celý podsklepen, ve sklepě se nachází automatický kotel na tuhá paliva a prádelna se sušárnou. V celém domě ÚT, nové rozvody vody a kanalizace (r. 2014). V roce 2012 byla provedena rekonstrukce střechy včetně krytiny. V domě se nachází 4 samostatné pokoje, byt 1+1, byt 3+1 s možností půdní vestavby. Všechny pokoje a byty jsou v současné době pronajaty. Dům slouží částečně jako ubytovna. Informace o aktuálním měsíčním výnosu k dispozici u makléře. Návratnost max. 8 let. Dům je v klidné lokalitě s velmi dobrou dostupností MHD, ČSAD a ČD. S financováním Vám rádi pomůžeme. Více informací u makléře.

3 650 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 19
Prodej, restaurace,101 m2, Mariánské Lázně

Prodej, restaurace,101 m2, Mariánské Lázně

Mariánské Lázně

Nabízíme k prodeji restauraci/kavárnu na kolonádě v Mariánských Lázních. Restaurace je situována v přízemí lázeňského domu residence Kolonáda. Restaurace je kompletně zařízena a je možné ji ihned začít provozovat. Doporučujeme prohlídku

5 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 18
Prodej, obchodní prostory, 72 m2, Mariánské Lázně

Prodej, obchodní prostory, 72 m2, Mariánské Lázně

Mariánské Lázně

Nabízíme k prodeji obchodní prostory o výměře 72m2 na kolonádě v Mariánských Lázních. Obchodní prostory jsou umístěny v přízemí lázeňského domu residence Kolonáda a lze je rekolaudovat i na bezbariérový byt. Obchod se skládá ze 3 místností. První má výlohy a vstup z ulice, další 2 pak mají okna do vnitro bloku. Doporučujeme prohlídku

3 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 15
Prodej, nebytový prostor, 331 m2, Chlum Svaté Máří

Prodej, nebytový prostor, 331 m2, Chlum Svaté Máří

Chlum Svaté Maří, Chlum Svaté Maří

Nabízíme Vám k prodeji prostory bývalé restaurace s tanečním sálem a s přilehlým pozemkem o rozloze cca 1.003 m2. V objektu restaurace je v přízemí prostor pro kuchyň, taneční sál i s pódiem pro hudbu. V patře jsou k dispozici místnosti pro vybudování pokojů na penzion. Velké půdní prostory. Objekt je z větší části podsklepen. Napojen na veřejný vodovod a kanalizaci. Rekonstrukce objektu nutná. Obec Chlum Svaté Máří je často navštěvována díky kostelu Nanebevzetí Panny Marie. Více informací v RK. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. S financováním Vám rádi pomůžeme.

449 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 17
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Při stěhování bytu využívejte dobré reference

05. 03. 18 Kde v domácnosti vzniká prostor pro úsporu elektřiny

05. 02. 18 Virtuální kancelář a její výhody

12. 01. 18 Stěhování těžkých břemen