Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Karlovarský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, bytový dům, 7+3, Mezirolí

Prodej, bytový dům, 7+3, Mezirolí

Mezirolí, Nová Role

ZLEVNĚNO!!! Nabízíme Vám k prodeji bytový dům. Skládá se ze třech bytových jednotek a nebyt. prostoru. Dům prošel rekonstrukcí, má plastová okna, zateplení, elektroinstalace, rozvody topení. Dispozičně je v přízemí neb. prostor s vlastním vchodem, vhodný pro podnikání nebo předělání na bytovou jednotku, dále je v přízemí byt 2+1 o výměře 56 m2, v prvním patře jsou další dvě bytové jednotky 2+1 o výměře 56, 58 m2. Ve dvou bytech jsou nově zrekonstruované koupelny s připravenými přípojkami pro pračky, pro všechny kuchyně jsou připraveny přípojky na elektrická kamna, myčky i dřezy. V nebytovém prostoru je položena nová dlažba, zásuvka 380V, v jednom bytě je nová plovoucí podlaha, ostatní podlahové plochy, včetně schodiště jsou připraveny na dořešení, stejně jako kuchyňské linky a vnitřní vybavení.Dům je napojen na inž. sítě, vytápění je plynovým kotlem. Doporučuji prohlídku. S financováním Vám pomůžeme.

3 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 37
Prodej, obchodní objekt, Františkovy Lázně, ul. Americká

Prodej, obchodní objekt, Františkovy Lázně, ul. Americká

Horní Lomany, Františkovy Lázně

Nabízíme Vám k prodeji kompletně vybavený autoservis a bytovou jednotku o dispozici 6+1 v 1. patře objektu. Další využití je možné pro kovovýrobu a pod. V areálu je též provozován autobazar. K dispozici autoservisu jsou 4 dílenské boxy, dále prostor autolakovny. V servisu jsou dvě kanceláře, sklady, soc. zařízení, studna na užitkovou vodu. Další studna 14,5 metru hluboká slouží jako pitná pro byt i další využití + skleník. Celková rozloha areálu je 8.570 m2, včetně 4.765 m2 louky a orné půdy. Byt má podlahové vytápění v koupelně je vana i sprchový kout, velký obývací pokoj + další pokoje a balkón. Vedle domu je skleník a travnatý pozemek je využíván k chovu zvířat. Celý objekt je napojen na vlastní septik. Areál se nachází v okrajové části Františkových Lázních napojen na komunikaci Cheb - Aš, v krátké dojezdové vzdálenosti do sousedního Německa. Doporučuji prohlídku. S financováním Vám rádi pomůžeme.

11 500 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 31
Prodej, výrobní objekt, 2622 m2, Plesná, ul. Lesní

Prodej, výrobní objekt, 2622 m2, Plesná, ul. Lesní

Plesná

Nabízíme Vám k prodeji areál, který se skládá ze tří budov. V jedné se nachází kanceláře a sociální zařízení pro zaměstnance, obytná část, dvě velké bytové jednotky a sklady. V druhé je sklad s půdním prostorem a třetí je jako výrobní hala. Možné provozovat truhlářskou výrobu, autoservis, skladování, dále bydlení spojené s podnikáním. Dílna má rozvod tlakového vzduchu. K dispozici velké nádvoří a venkovní skladovací prostory za budovou, příjezd i pro kamióny. K dispozici garáž pro 4 auta. Vytápění kotlem na biomasu. Vlastní studna, objekt napojen na veřejnou kanalizaci, plynová přípojka je na hranici pozemku. Objekt se nachází v blízkosti hraničního přechodu s Německem, během letošního podzimu bude přechod zprovozněn i pro nákladní automobily. Doporučuji prohlídku. Více informací v RK.

2 700 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 18
Prodej, bytový dům, 272 m2, Cheb, ul. Svobody

Prodej, bytový dům, 272 m2, Cheb, ul. Svobody

Cheb

Nabízíme Vám k prodeji ideální polovinu bytového domu v blízkosti centra města. V této části domu se v přízemí nachází nebytový prostor o velikosti 89 m2. K dispozici jsou dvě místnosti v přední části domu a jedna velká místnost v zadní části, v současné době využívaná jako sklad. K dispozici jsou dvě toalety. Vytápění a ohřev vody je zajištěno plynovým kotlem. V prvním patře je byt o velikosti 2+1 o velikosti 91 m2 s koupelnou a wc. Ve druhém patře je byt 3+1 o velikosti 92 m2 s koupelnou a wc.s možností vybudování mezonetu z půdního prostoru 47 m2 V tomto bytě je částečná rekonstrukce topení a je instalován plynový kotel. Celý dům je podsklepen. Doporučuji prohlídku, více informací u makléře.

2 800 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 27
Prodej, nebytový prostor, 80 m2, Nejdek,ul. Karla IV

Prodej, nebytový prostor, 80 m2, Nejdek,ul. Karla IV

Nejdek

Prodej jednotky se způsobem využití jako nebytový prostor s vlastním vchodem ve vyvýšeném přízemí cihlového domu s novou fasádou v centru města. Prostor o velikosti 4 místností, spojovací chodby a 2 wc skýtá řadu možností použití: kancelářské prostory, služby, obchod, investice a případně po stavebních úpravách možnost změnit užívání i jako bytovou jednotku. V současné době prostor slouží jako holičství a kadeřnictví. Nové rozvody elektřiny jsou v mědi. Vytápění je řešeno plynovým kotlem. K jednotce náleží sklep o velikosti cca 20 m2 a 1/3 podílu na pozemku za domem. V místě je veškerá občanská vybavenost. Domluvte si prohlídku a přijďte se podívat na zajímavou nabídku.

1 390 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 13
Prodej, zemědělský objekt, 64616 m², Podhradí

Prodej, zemědělský objekt, 64616 m², Podhradí

Podhradí, Podhradí

Nabízíme do prodeje konírnu a pozemky o celkové rozloze 64616 m2 v Podhradí u Aše. Celý objekt konírny je oplocený. Na pozemku jsou ještě postavené dva seníky. V přízemí se nachází velká garáž a ustájení pro 4 koně. Celé patro je propojeno lodžií z které se vchází do velké místnosti s kuchyňskou linkou. Dále jsou tu dvě místnosti užívané jako šatna a sklad jezdeckých věcí. Zázemí je útulná koupelna s toaletou a sprchovým koutem. Poté je tu další velká místnost se samostatným vchodem užívaná jako sklad věcí a krmení s možností vybudování 3 pokojů. Součástí prodeje jsou i rozsáhlé pozemky sousedící s konírnou zapsané na katastru jako trvalý travní porost a ostatní plocha. Více informací u makléře. Neváhejte si zajistit prohlídku této nemovitosti. S financováním Vám rádi pomůžeme.

3 999 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 25
Prodej, bytový dům, 633 m2, Kraslice, ul. Družstevní

Prodej, bytový dům, 633 m2, Kraslice, ul. Družstevní

Kraslice

Nabízíme k prodeji dům se 6 byty v lokalitě obce s veškerou občanskou vybaveností. Celý dům je podsklepen, má novou střešní krytinu z r. 1996, fasádu z r. 2000, sklepy s rozvody vody PVC a štuky a je ze 2/3 odizolován. V přízemí je vstupní chodba se schodištěm, byt 1+1 o velikosti 62 m2 s nebytovým prostorem 36 m2, vhodný pro podnikání se vstupem na hlavní silnici a byt 1+1 o velikosti 66 m2. V 1. patře je byt 3+1 o velikosti 101 m2 a byt 2+1 o velkosti 64 m2, který prošel částečnou rekonstrukcí r. 1996. Ve 2. patře je byt 3+1 99 m2 a byt 2+1 63 m2. Půda je po rekonstrukci z r. 2000. každý byt má svá měřidla, sklep a půdní koji.. K domu náleží zahrada o celkové ploše 379 m2, na která stojí plechová garáž a kůlna. Měsíční výnosnost nemovitosti k doptání u makléře. Možnost koupě domu jako investice.S financováním Vám rádi pomůžeme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

4 499 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 44
Prodej, hotel, 650 m2, Karlovy Vary - Centrum

Prodej, hotel, 650 m2, Karlovy Vary - Centrum

Karlovy Vary

Prodej nájemního domu o podlahové výměře 504 m2 se nachází na pěší zóně v centru Karlových Varů, ulice Zámecký vrch. Dům je možno využívat na pronájem bytů nebo předělat na hotel. Prostřednictvím prodeje je i schválený projekt na hotel se 17. apartmány, restaurací, Wellness a butikem. Více informací a projekt k nahlédnutí u makléře.

27 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 16
Prodej, obchodní objekt, 1300 m², Cheb, ul. Truhlářská

Prodej, obchodní objekt, 1300 m², Cheb, ul. Truhlářská

Cheb

Prodej nového reprezentativního firemního objektu s vlastním pozemkem o rozloze 1300m2 a zastavěnou plochou 525m2, včetně parkoviště pro dvě desítky aut. Objekt je využíván jako autosalon, servis a pneuservis. Areál je využitelný jako firemní sídlo s prezentací produkce a výrobou, motosalon se servisem, casino, klientské centrum, velkoobchod s prodejnou apod.. Dvoupatrová moderní budova s výtahem, kolaudovaná roku 2018. V čele budovy je prosklená výstavní hala, užívaná jako autosalon, prodejna. Dále v patře kanceláře, tělocvična pro zaměstnance, sprchy, WC. Stavebně navazuje část využívaná jako pneuservis, sklad, dílny, parkoviště. Vše ve vysokém standardu. Ústřední vytápění je navrženo kombinované teplovodní podlahové, konvekční a stropními sálavými panely, objekt je vybaven také rekuperací využitelnou jako klimatizace. Areál je vybaven moderním nábytkem, kvalitní sanitou. Případné financování koupě hypotékou vám pomohou řešit naši finanční specialisté.

22 500 000 Kč

Stav: Novostavba

před 4 dny 50
Prodej, penzion, 467 m², Karlovy Vary

Prodej, penzion, 467 m², Karlovy Vary

Karlovy Vary

Prodej penzionu v Karlových Varech ul. Tyršova o celkové výměře 467 m2. Zastavěná plocha činí 118 m2 a plocha pozemku 349 m2. Momentálně je vila provozována jako prosperující penzion. Nemovitost je napojena na veřejnou kanalizaci a vodovodní řád. Skládá se z 5 pokojů, přičemž 2 tvoří samostatné apartmány. V domě se nachází velký podkrovní byt, čtyři hostinské pokoje (každý s vlastní koupelnou a WC), společenská místnost pro hosty s kuchyňským koutem a přízemní bezbariérový apartmán s vlastním kuchyňským koutem. V podkrovním bytě nalezneme také 2 balkóny. Penzion lze předělat na vícegenerační rodinný dům. Hlavní předností domu je klidná lokalita přímo u lázeňského lesa a zároveň blízkost centra města. Penzion má také vlastní studnu, která se využívá jako užitná voda. Energetická náročnost je D. Elektřina a voda je po rekonstrukci. Pro bližší informace kontaktujte makléře. S financováním rádi pomůžeme přes naše hypocentrum. Cena k jednání.

11 640 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 5 dny 29
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Jak vybrat správné pojištění nemovitosti?

09. 04. 18 Při stěhování bytu využívejte dobré reference

05. 03. 18 Kde v domácnosti vzniká prostor pro úsporu elektřiny

05. 02. 18 Virtuální kancelář a její výhody

-->