Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Karlovarský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, výrobní a skladovací prostory, Velký Luh

Prodej, výrobní a skladovací prostory, Velký Luh

Velký Luh, Velký Luh

Nabízíme Vám k prodeji, možnost i pronájmu, areál firmy s velkou manipulační plochou, skladovacími prostory, dílnou, garáží. K dispozici dům s kanceláří a možnost ubytování se 6 lůžky. Objekt je napojen na veřejnou kanalizaci, vlastní studna a trafostanice. Prostory jsou vhodné jak pro výrobu, tak skladování i dalšího využití. Více informací v RK. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti. S financováním Vám rádi pomůžeme.

3 690 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 hod. 14
Prodej, nájemní dům, 411 m2, Kynšperk nad Ohří

Prodej, nájemní dům, 411 m2, Kynšperk nad Ohří

Kynšperk nad Ohří

Nabízíme k prodeji nájemní dům v Kynšperku nad Ohří. V domě se nachází 4 bytové jednotky každá o velikosti 100 m2, dvě bytové jednotky prošly částečnou rekonstrukcí. Na domě jsou nová plastová okna, dveře, nová střecha a také velká půda, která je vhodná k výstavbě dalších bytových jednotek. Na půdu jsou již rozvedeny všechny sítě a do domu je také zaveden plyn. Dům je podsklepený a náleží k němu také zahrada se 4 kůlnami. Dva byty jsou obsazeny nájemníky. V případě vážného zájmu je možné udělat rozdělení bytových jednotek. Dům je velmi vhodný pro komerční využití a to i z důvodu, že město se nachází jen několik kilometrů od německých hranic. V obci je veškerá občanská vybavenost. Více informací v RK. S financováním rádi pomůžeme.

2 150 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 9
Prodej, obchod, 30 m2, Cheb, ul. Jateční

Prodej, obchod, 30 m2, Cheb, ul. Jateční

Cheb

Nabízíme k prodeji obchodní prostor o ploše 30 m2, v přízemí nájemního domu, v historickém centru města Cheb. Prostor se skládá ze tří místností, v kuchyňce je zabudovaná varná deska, dále je v místnosti toaleta, která má odvětrání okýnkem do světlíku. K vytápění slouží vlastní plynové topení (nyní nefunkční). Více informací u makléře. S financováním rádi pomůžeme.

970 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 8
Prodej, komerční objekt 417 m2 a pozemek 877 m2

Prodej, komerční objekt 417 m2 a pozemek 877 m2

Sokolov

Prodej komerčního objektu o zastavěné ploše 417 m2. Tento objekt se nachází v obci Sokolov v těsné blízkosti autobusového a vlakového nádraží. Objekt je nepoužívaný a před rekonstrukcí určený k investiční příležitosti (bytového komplexu, průmyslové výrobny, ubytovny apod.). Objekt se skládá ze dvou nadzemních podlaží a jednoho podzemního. Více informací u makléře.

4 390 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 7
Prodej, hotel, 1265 m2, Mariánské Lázně, Hamrníky

Prodej, hotel, 1265 m2, Mariánské Lázně, Hamrníky

Hamrníky, Mariánské Lázně

Prodej plně zařízeného penzionu se zavedenou klientelou v Mariánských Lázních v lokalitě Hamrníky. Penzion s 2 až 4-lůžkovými pokoji - celková kapacita 20 lůžek. Restaurace s kapacitou 24 židlí. Celková plocha ubytovacích objektů 465 m2. Všechny pokoje mají vybavenou koupelnu s WC, TV+SAT, internet. Zahradní terasa v klidném a nerušeném prostředí, možnost grilování. Uzavřené parkování s kamerovým systémem. Vhodné pro rodinnou rekreaci, nedaleko přírodní koupaliště Lido.

5 850 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 13
Prodej, restaurace, 220 m2, Karlovy Vary

Prodej, restaurace, 220 m2, Karlovy Vary

Karlovy Vary

Nabízíme k prodeji zavedenou restauraci v Karlových Varech na velmi lukrativní adrese. Je kompletně vybavená a má svojí stálou klientelu. Restaurace sestává ze 3 oddělených místností, kuchyně, toalet, kanceláře a 3 skladů. Kapacita míst k sezení je 50 osob, 30 osob na přilehlé zahradě. Jedna z místností je zařízena jako privátní klub s kulečníkem. Kuchyň je zařízena nerezovými pulty a spotřebiči včetně odvětrávání. Sklady slouží k uskladnění potravin atd., jsou zde čtyři pultové mrazáky a tři lednice. Další místností je kancelář se zázemím pro personál. Samozřejmostí je také sociální zařízení pro ženy a pro muže. Objekt je napojen na veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. K restauraci dále náleží předzahrádka o rozloze 57 m2 v osobním vlastnictví a terasa s dětským hřištěm o rozloze 94 m2 pronajímána od majitele objektu. V bezprostřední blízkosti restaurace je mnoho kancelářských budov institucí s potencionálními zákazníky např. VZP, ČSSZ, finanční úřad, blízko je i dolní nádraží.

2 940 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 18
Prodej, obchod a služby, 31 m2, Karlovy Vary, ul. Vítězná

Prodej, obchod a služby, 31 m2, Karlovy Vary, ul. Vítězná

Drahovice, Karlovy Vary

Nabízíme k prodeji bývalou prodejnu, která je umístěna na rušné ulici, kousek od centra Karlových Varů. Nebytové prostory jsou tvořeny dvěma místnostmi, které jsou oddělené schody. V přední místnosti jsou vstupní dveře a velká výloha, v zadní místnosti je umístěn elektrický kotel, který ohřívá vodu pro radiátory v obou místnostech. Prostory mohou využívat toaletu, která je umístěna na chodbě domu, a která je společná i pro vedlejší provozovnu. Prostory lze, díky svému umístění, využít pro prodejnu, kanceláře nebo různé služby (např.kadeřnictví, atd.). Neváhejte a objednejte si prohlídku. S financováním pořízení nemovitosti vám rádi a zdarma pomůžeme v našem hypotéčním centru.

980 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 10
Prodej, nájemní dům, 2361 m2, Chotěnov-Skláře

Prodej, nájemní dům, 2361 m2, Chotěnov-Skláře

Chotěnov-Skláře, Mariánské Lázně

Prodej nájemního domu / vily Ariga o užitné ploše 523 m2, v obci Chotěnov - Skláře, vzdálené 4 km od Mariánských Lázní. K domu náleží zahrada o rozloze 1525 m2, rozloha pozemku je 2361 m2. Vila má dva samostatné vchody. Skládá se ze 6 bytových jednotek o celkové podlahové ploše 327m2, různého charakteru od 1+kk až 3+1 a různých podlahový ploch od 20 m2 až 108 m2, v suterénu se nachází technické zázemí + kotelna. Jezdí sem autobus i školní. Přes Skláře vede cyklostezka a v okolí obce několik rekreačních rybníků.Vhodné jako rodinný dům, sídlo firmy či ubytovací zařízení. Doporučuji prohlídku s financováním rádi pomůžeme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

3 000 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před týdnem 12
Prodej, obchod, 51 m2, Aš, ul. Hlavní

Prodej, obchod, 51 m2, Aš, ul. Hlavní

Nabízíme k prodeji nebytové prostory s vlastním vchodem, vhodné k podnikání, o celkové výměře 51 m2. Prostory se nachází v přízemí cihlového domu. Je zde jedna velká místnost, místnost s toaletou a umyvadlem a jedna menší místnost. Možnost vybudování atypického bytu. Jsou zde vlastní měřidla. Plyn a elektrika jsou v současnosti odpojeny. Veškerá občanská vybavenost v blízkosti nemovitosti. Více informací u makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

290 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 8
Prodej, komerční objekt, Cheb, nám. Krále Jiřího z Poděbrad

Prodej, komerční objekt, Cheb, nám. Krále Jiřího z Poděbrad

Cheb

Prodej kancelářské budovy v centru města Cheb. V přízemí budovy se nachází restaurace se zázemím. V dalších třech patrech jsou kancelářské prostory. Dále velmi prostorná půda, kde se nachází kotelna pro celý objekt. Objekt je delší dobu nevyužívaný. K objektu patří pozemek za domem, na který je přístup průjezdem. Široká možnost využití. Nutno vidět. S financováním rádi pomůžeme. Uvedená kupní cena je bez daně z nabytí nemovitosti.

9 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 29
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Při stěhování bytu využívejte dobré reference

05. 03. 18 Kde v domácnosti vzniká prostor pro úsporu elektřiny

05. 02. 18 Virtuální kancelář a její výhody

12. 01. 18 Stěhování těžkých břemen