Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Karlovarský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, Bytový dům, OV, Skalná, ul. Česká

Prodej, Bytový dům, OV, Skalná, ul. Česká

Skalná

Nabízíme Vám k prodeji bytový dům se zahradou v klidné lokalitě města. Dispozičně v přízemí jsou čtyři místnosti, v prvním patře dalších šest, dále menší koupelna a dva malé prostory. Dům je částečně podsklepen a má velkou půdu která jde využít pro vybudování dalších obytných místností, napojen je na veřejný vodovod a kanalizaci, elektrický proud je též zaveden. Plynovodní potrubí vede asi 15 metrů od budovy. V současné době se bude dům vyklízet, celková rekonstrukce nutná. Více informací v RK. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. S financováním Vám rádi pomůžeme.

700 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 hod. 10
Prodej, nájemní dům, 146 m2, Dalovice, ul. Zálesí

Prodej, nájemní dům, 146 m2, Dalovice, ul. Zálesí

Dalovice, Dalovice

Prodej nájemního domu v obci Dalovice, se samostatnou garáží pro 2 automobily a samostatným přízemním objektem, kde se nyní nachází malá "hospůdka" majitele domu. Zastavěná plocha je 146 m2, užitná plocha je 440 m2. Dům je celý podsklepen, ve sklepě se nachází automatický kotel na tuhá paliva a prádelna se sušárnou. V celém domě ÚT, nové rozvody vody a kanalizace (r. 2014). V roce 2012 byla provedena rekonstrukce střechy včetně krytiny. V domě se nachází 4 samostatné pokoje, byt 1+1, byt 3+1 s možností půdní vestavby. Všechny pokoje a byty jsou v současné době pronajaty. Dům slouží částečně jako ubytovna. Informace o aktuálním měsíčním výnosu u makléře. Návratnost max. 8 let. Výhodná investiční příležitost. Dům je v klidné lokalitě s velmi dobrou dostupností MHD, ČSAD a ČD. S financováním Vám rádi pomůžeme. Více informací u makléře.

3 590 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 19
Prodej, penzion, 146 m2, Dalovice, ul. Zálesí

Prodej, penzion, 146 m2, Dalovice, ul. Zálesí

Dalovice, Dalovice

Prodej penzionu v obci Dalovice, se samostatnou garáží pro 2 automobily a samostatným přízemním objektem, kde se nyní nachází malá "hospůdka" majitele domu. Zastavěná plocha je 146 m2, užitná plocha je 440 m2. Dům je celý podsklepen, ve sklepě se nachází automatický kotel na tuhá paliva a prádelna se sušárnou. V celém domě ÚT, nové rozvody vody a kanalizace (r. 2014). V roce 2012 byla provedena rekonstrukce střechy včetně krytiny. V domě se nachází 4 samostatné pokoje, byt 1+1, byt 3+1 s možností půdní vestavby. Všechny pokoje a byty jsou v současné době pronajaty. Dům slouží částečně jako ubytovna. Informace o aktuálním měsíčním výnosu k dispozici u makléře. Návratnost max. 8 let. Dům je v klidné lokalitě s velmi dobrou dostupností MHD, ČSAD a ČD. S financováním Vám rádi pomůžeme. Více informací u makléře.

3 590 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 19
Prodej, komerční nemovitost, Karlovy Vary, Západní ulice

Prodej, komerční nemovitost, Karlovy Vary, Západní ulice

Karlovy Vary

Nabízíme k prodeji komerční nemovitost s dvěma restauracemi a čtyřmi bytovými jednotkami. Dům prošel v rocích 2013 – 2017 rozsáhlou rekonstrukcí, a to jak bytových jednotek a komerčních prostor, tak nové fasády. Nemovitost je po celé ploše podsklepena a sklep není v současné době využíván. V přízemí budovy je prostorná restaurace (111m2) s velkou pecí na pizzu, prostornou kuchyní, a jsou zde i sklady, prostory pro personál a toalety. Tyto prostory jsou připraveny na obklad, výmalbu a položení podlahových krytin. V druhé části budovy je již zrekonstruovaný prostor (90m2), který lze využít jako bar, kavárnu, apod. I k těmto prostorám přiléhají samostatné toalety. K domu náleží venkovní ploch, kterou je možné využít jako předzahrádku nebo parkoviště (680m2) Tři bytové jednotky jsou pronajaté bezproblémovým nájemníkům. Jejich dispozice jsou v prvním patře 2+1, 2+1, a ve druhém patře 3+1 a 1+1. Poslední byt je volný a je k dispozici kupci, případně personálu.

13 400 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 19
Prodej, penzion, 9+kk, 181 m2, Stará Voda

Prodej, penzion, 9+kk, 181 m2, Stará Voda

Stará Voda

Nabízíme k prodeji částečně zařízený penzion 9+kk s užitnou plochou 390 m2, který byl provozován do roku 2007. V přízemí je vstupní chodba se schodištěm, bar s krbem, posezením, kuchyně, technická místnost, 2 sklady a panské, dámské toalety. V 1. patře je 5 dvojlůžkových pokojů s vlastním sociálním zázemím, prádelna, malý balkon a technická místnost na prádlo. Ve 2. patře je podkrovní byt 2+kk, který je možno upravit na 3+kk. Před domem je terasa s posezením, 2 garáž pro 4 osobní auta a garáž pro 1 osobní auto, která je využívána jako dílna. Nutno vidět. Více informací v RK. S financováním Vám rádi pomůžeme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitostí.

3 150 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 6 dny 48
Prodej, nájemní dům, 588 m2, Žlutice, ul. Velké náměstí

Prodej, nájemní dům, 588 m2, Žlutice, ul. Velké náměstí

Žlutice

Nabízíme k prodeji dům vhodný k podnikání, který se nachází v centru města Žlutice v památkové zóně. Tento dům lze využít ke komerčním účelům. V přízemí se nachází dva oddělené nebytové prostory se sociálním zařízením s průjezdným vjezdem. V 1. podlaží se nachází dvě samostatně oddělené bytové jednotky o dispozici 3+1 a 2+1 s vlastním elektroměrem. K domu náleží okrasná zahrada, která se nachází za dílnou s garáží a prostorný dvůr hned za domem. V částečně podsklepeném domě se nachází vlastní studna a dešťová kanalizace, ze které je možné čerpat také vodu. Na prostorné půdě lze vybudovat další dvě bytové jednotky. V případě zájmu zajistíme vhodné financování. Doporučujeme osobní prohlídku.

1 750 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 17
Prodej, Obchodní objekt, Cheb, Americká

Prodej, Obchodní objekt, Cheb, Americká

Cheb

Prodej obchodního objektu o celkové výměře 990 m2 se nachází na pozemku o velikosti 4386 m2. Jednopodlažní obchodní objekt je pronajatý a slouží jako prodejna s potravinami. Objekt má vlastní parkoviště pro 53 automobilů. Dle písemného vyjádření Městského úřadu Cheb- je možno: A) ke stávající budově přistavit jednopodlažní administrativní budovu 300 m2 nad stávající parkovací plochou, 53 parkovacích stání. B) odstranit stávající budovu a vybudovat v 1 PP parkovací plochu o výměře 2 326 m2, 65 parkovacích stání, v 1 NP obchodní prostory o výměře 1 517 m2 a 28 parkovacích stání, ve 2 NP administrativní prostory 1 147 m2.

22 330 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 12
Prodej, nájemní dům, 662 m2, Kraslice, ul. Dukelská

Prodej, nájemní dům, 662 m2, Kraslice, ul. Dukelská

Kraslice

Nabízíme k prodeji nájemní dům, který je umístěn v centru města Kraslice. Dům stojí u hlavní silnice, z které je možný vjezd na přilehlý pozemek. Zde je možné zaparkovat až 5 vozidel. V přízemí domu se nachází velký nebytový prostor, který je možné využít jako prodejnu nebo pro jiné komerční využití. V prvním patře jsou čtyři pokoje, ke kterým patří společné sociální zařízení a společná kuchyňka. V podkroví jsou dva samostatné pokoje se společnou kuchyňkou na chodbě a sociálním zařízením, a jeden byt 1+1. Veškeré místnosti v domě jsou vybaveny starším nábytkem, který je součástí prodeje. Dům je z poloviny podsklepen a jsou zde tři velké místnosti, z čehož jedna slouží jako kotelna s zánovním plynovým kotlem a bojlerem. Dům je možný i nadále pronajímat nebo přestavět na jednotlivé byty. V okolí domu je veškerá občanská vybavenost. Z Kraslic je dobré spojení do blízkého Německa.

3 399 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 21
Prodej, hotel, 1265 m2, Mariánské Lázně, Hamrníky

Prodej, hotel, 1265 m2, Mariánské Lázně, Hamrníky

Hamrníky, Mariánské Lázně

Prodej plně zařízeného penzionu se zavedenou klientelou v lokalitě Hamrníky. Penzion s 2 až 4-lůžkovými pokoji - celková kapacita 20 lůžek. Restaurace s kapacitou 24 židlí. Celková plocha ubytovacích objektů 465 m2. Všechny pokoje mají vybavenou koupelnu s WC, TV+SAT, internet. Zahradní terasa v klidném a nerušeném prostředí, možnost grilování. Uzavřené parkování s kamerovým systémem. V případě rychlé transakce sleva. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

6 552 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 12
Prodej, penzion s restaurací, 13+1, 516 m2, Odrava, Cheb

Prodej, penzion s restaurací, 13+1, 516 m2, Odrava, Cheb

Odrava

Nabízíme k prodeji kompletně zařízený penzion s restaurací v těsné blízkosti hlavního tahu D 6 Cheb, Karlovy Vary. Celý dům je zateplen, z 1/2 podsklepen 86 m2, s možností vybudování vinárny, má zpracovaný PENB a dřevěná euro okna. V přízemí je venkovní terasa, vstup se schodištěm, restaurace s kapacitou 45 osob, recepce, byt 2+kk rekonstrukce 2018, v 1. patře je 8 pokojů 1+kk 17 m2 po částečné rekonstrukci 2017 se samostatným přístupem v zadní části budovy, kuchyňka a technická místnost. Ve 2. patře je prostor pro vybudování podkrovního bytu. Všechny jsou pronajaté. Celý objekt je zabezpečen kamerovým systémem. U domu je vybudováno posezení s možností grilování. Parkování za domem na pozemku. Zahrada 3700 m2. Nutno vidět, více informací v RK. S financováním Vám rádi pomůžeme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

5 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 50
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Při stěhování bytu využívejte dobré reference

05. 03. 18 Kde v domácnosti vzniká prostor pro úsporu elektřiny

05. 02. 18 Virtuální kancelář a její výhody

12. 01. 18 Stěhování těžkých břemen