Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Karlovarský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, výrobní objekt, 283 m2, Hroznětín - Karlovy Vary

Prodej, výrobní objekt, 283 m2, Hroznětín - Karlovy Vary

Hroznětín

Nabízíme k prodeji objekt bývalé pizzerie v obci Hroznětín u Karlových Varů. Na katastru nemovitostí je vedena jako budova občanské vybavenosti. V přízemí budovy byla diskotéka s barem, v 1. NP byla pizzerie s kuchyní. Nyní je objekt možné využít jako restauraci, prodejnu, autoservis, truhlárnu nebo výrobní prostory. Nabízí se možnost umístit v přízemí provozovnu a v 1. NP prostorný byt. Každé patro je vytápěno vlastním plynovým kotlem. V přízemí je instalováno výkonné odsávání. Vzdálenost do Karlových Varů 13 km, Ostrov nad Ohří 8 km. S financováním Vám rádi pomůžeme. Více informací u makléře.

5 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 23 hod. 22
Prodej, obchodní prostory, 283 m2, Hroznětín - Karlovy Vary

Prodej, obchodní prostory, 283 m2, Hroznětín - Karlovy Vary

Hroznětín

Nabízíme k prodeji objekt bývalé pizzerie v obci Hroznětín u Karlových Varů. Na katastru nemovitostí je vedena jako budova občanské vybavenosti. V přízemí budovy byla diskotéka s barem, v 1. NP byla pizzerie s kuchyní. Nyní je objekt možné využít jako restauraci, prodejnu, autoservis nebo výrobní prostory. Nabízí se také možnost umístit v přízemí provozovnu a v 1. NP prostorný byt. Každé patro je vytápěno vlastním plynovým kotlem. V přízemí je instalováno výkonné odsávání. Vzdálenost do Karlových Varů 13 km, Ostrov nad Ohří 8 km. S financováním Vám rádi pomůžeme. Více informací u makléře.

5 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 23 hod. 22
Prodej, historický objekt, Kynšperk nad Ohří, ul. Dlouhá

Prodej, historický objekt, Kynšperk nad Ohří, ul. Dlouhá

Kynšperk nad Ohří

Nabízíme k prodeji historický objekt v centru města Kynšperk nad Ohří. Jedná se o branku ze 16. století s boční hrázděnou a roubenou přístavbou. Tato přístavba sloužila svého času jako židovská modlitebna. Budova je dlouhodobě neužívaná, uvnitř je zchátralá a vyžaduje kompletní rekonstrukci. Budova je napojena na elektrorozvody, veřejný vodovod i kanalizaci. Budova se dá využít ke kulturním účelům. V případě zájmu je k nahlédnutí původní studie rekonstrukce této budovy. Více informací v RK. S financováním rádi pomůžeme.

320 000 Kč

Stav: Špatný

včera 8
Prodej, dům 14+1, 342 m2, Skalná, Vonšov

Prodej, dům 14+1, 342 m2, Skalná, Vonšov

Vonšov, Skalná

Nabízíme k prodeji dům o zastavěné ploše 342 m2 v obci Skalná, katastrální území Vonšov. V přízemí domu je devět místností a sociální zařízení, v patře je šest místností. Okna jsou dřevěná, částečně voda v plastu. Půda a střecha je v dobrém stavu. Na pozemku je studna a septik. V blízkosti je národní přírodní rezervace SOS. Nutná rekonstrukce, možnost využít jako penzion, ubytovnu, muzeum těžby kaolínu, sklady, drobná provozovna - více účelový objekt. Nutno vidět. S financováním Vám rádi pomůžeme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitostí.

390 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 31
Prodej, penzion, 675 m2, Abertamy

Prodej, penzion, 675 m2, Abertamy

Abertamy, Abertamy

Prodej zaběhnutého horského penzionu u Abertam ve vyhledávané lokalitě blízko lyžařského vleku (nedaleko Klínovce). Jedná se o penzion a pozemek o výměře 14.400 m2 s vlastními parkovacími místy, naproti hlavním sjezdovkám. Součástí komplexu je i byt o velikosti 3+1 (jídelna s obývákem, ložnice, koupelna). Samotný penzion se skládá z šesti apartmánů, vybavených TV, kuchyňkou, koupelnou se sprchovým koutem a WC, místnosti s barem a dvou garáží. V areálu lze lovit ryby a ve venkovní kuchyni je připravit. Penzion má 15-ti letou tradici a jeho klientelu tvoří hosté především z Německa. Silvestrovské pobyty jsou rezervovány na dva roky dopředu. Osazenost penzionu v zimních měsících dosahuje 60 - 80% kapacity a tvoří jí týdenní pobyty. Okolí je ideální pro letní i zimní turistiku. Nabízí značené letní turistické a cyklistické trasy, v zimě udržované běžecké stopy. Pro zájemce o sjezdové lyžování je skiareál Plešivec vzdálený 150 m od penzionu. S financováním Vám pomůže naše hypoteční centrum.

28 973 900 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 16
Prodej, restaurace, 283 m2, Hroznětín - Karlovy Vary

Prodej, restaurace, 283 m2, Hroznětín - Karlovy Vary

Hroznětín

Nabízíme k prodeji objekt bývalé pizzerie v obci Hroznětín u Karlových Varů. Na katastru nemovitostí je vedena jako budova občanské vybavenosti. V přízemí budovy byla diskotéka s barem, v 1. NP byla pizzerie s kuchyní. Nyní je objekt možné využít jako restauraci, prodejnu, autoservis nebo výrobní prostory. Nabízí se možnost umístit v přízemí provozovnu a v 1. NP prostorný byt. Každé patro je vytápěno vlastním plynovým kotlem. V přízemí je instalováno výkonné odsávání. Vzdálenost do Karlových Varů 13 km, Ostrov nad Ohří 8 km. S financováním Vám rádi pomůžeme. Více informací u makléře.

5 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 23
Prodej, restaurace, 220 m2, Karlovy Vary, Moskevská

Prodej, restaurace, 220 m2, Karlovy Vary, Moskevská

Karlovy Vary

Nabízíme k prodeji zavedenou restauraci v Karlových Varech na velmi lukrativní adrese. Restaurace je prodávána kompletně vybavená a má svojí stálou klientelu. Restaurace sestává ze tří oddělených místností. Kapacita míst k sezení je 80 osob. Jedna z místností je zařízena jako privátní klub s kulečníkem. Kuchyň je zařízena nerezovými pulty a spotřebiči (trouba, sporák, fritézy, myčky nádobí, chladící stůl, mraznička). Dále jsou zde tři sklady, ve kterých se nachází police pro uskladnění potravin atd., čtyři pultové mrazáky a tři lednice. Další místností je kancelář se zázemím pro personál. Samozřejmostí je také sociální zařízení pro ženy a pro muže. Objekt je napojen na veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. Vytápění je zajištěno elektrickými přímotopy a plynovými teplomety. K restauraci dále náleží předzahrádka o rozloze 57 m2 v osobním vlastnictví a terasa s dětským hřištěm o rozloze 94 m2 pronajímána od majitele domu.

3 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 6
Prodej, dům, 168 m2, Kraslice, ul. Svatopluka Čecha

Prodej, dům, 168 m2, Kraslice, ul. Svatopluka Čecha

Kraslice

Nabízíme na prodej budovu o celkové ploše 168 m2, ve kterém jsou dva nebytové prostory s prodejnami. Budova prošla rekonstrukcí, čelní stěna zateplena, nová fasáda 2005, nové vchodové dveře, podlahy, plastový profil vitríny a nové sociální zázemí. V 1 prostoru o celkové ploše 100 m2 je prodejna oděvů, technická místnost, boční vchod, kancelář a toaleta. Ve 2 prostoru o celkové ploše 55 m2 byla pizzerie, pekárna, drogerie. Vhodné pro kontaktní místo, kancelář, nebo prodejnu. Oba prostory je možno propojit. Nutno vidět. Více informací v RK. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

1 400 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 30
Prodej, nebytový prostor, 128 m2, PV, Aš, ul. Hlavní

Prodej, nebytový prostor, 128 m2, PV, Aš, ul. Hlavní

Nabízíme na prodej nebytový prostor v podílovém vlastnictví o celkové ploše 128 m2 v centru obce se zavedenou prodejnou autodílů. Prostor má 3 výlohy a vchodové dveře na hlavní ulici. Prodejna má kancelář, sklad, prodejní prostor a sklep 30 m2. Prostor je vhodný pro prodejnu, obchod, drobnou provozovnu, sídlo firmy, kontaktní místo, nebo cestovní kancelář. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. S financováním Vám rádi pomůžeme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

999 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 13
Prodej, komerční prostor 137 m2, Karlovy Vary

Prodej, komerční prostor 137 m2, Karlovy Vary

Drahovice, Karlovy Vary

Prodáme obchod s výlohami a vchodem z ulice o 67 m2 v centru Karlových Varů. V suterénu s výtahem se nachází ještě sklad o 70 m2, šatna a sociální zařizení. Zásobování je zajištěno přes rampu ve dvoře, na vykládku zboží je tedy dostatek času. V blízkosti najdete zastávku MHD, obchody, parkoviště.

2 590 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 dny 9
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Při stěhování bytu využívejte dobré reference

05. 03. 18 Kde v domácnosti vzniká prostor pro úsporu elektřiny

05. 02. 18 Virtuální kancelář a její výhody

12. 01. 18 Stěhování těžkých břemen